Home Kategorie Porady Trening “300 Spartan” – Jedyny jakiego potrzebujesz!

Trening “300 Spartan” – Jedyny jakiego potrzebujesz!

Trening “300 Spartan” – Jedyny jakiego potrzebujesz!

Jeśli widziałeś film “300”, to musiałeś zauważyć niesamowicie wysportowanych aktorów, którzy dzięki wytrwałym treningom i ścisłej diecie przemienili się w wojowników Sparty.

Przedstawimy Ci więc trening “300” aktora Gerarda Butlera. W tym filmie nawet statyści są niezwykle muskularni. Jeśli interesuje Cię jak wyrobić sobie taką formę, musisz zadać sobie pytanie, w jaki sposób oni się przygotowywali i jak wyrzeźbili takie mięśnie brzucha, klatki piersiowej i ramion, żeby przypominać prawdziwych Spartan. Jeśli dopiero zaczynasz trenować, będziesz potrzebować zestawu dla początkujących. 

 

Wykonuj poniższe ćwiczenia regularnie, a zobaczysz rezultaty szybciej niż myślisz.

– podciąganie się – 25 powtórzeń
– „martwy ciąg” – 60 kg x 50 powtórzeń
– pompki – 50 powtórzeń
– skoki na pudło o wysokości 60 cm – 50 powtórzeń
– „wycieranie podłogi” – 50 powtórzeń
– wyciskanie sztangielek jedną ręką – 16 kg x 50 powtórzeń
– podciąganie – 25 powtórzeń

Taki trening dla wielu osób jest dość onieśmielający. To nie szkodzi. Jeśli potrzebujesz robić sobie w trakcie przerwy, to rób. Najważniejsze, żebyś wykonał wskazaną ilość powtórzeń, wtedy zobaczysz rezultaty. W miarę jak masz za sobą więcej wykonanych powtórzeń, pozwalaj sobie na dłuższe odpoczynki. Pamiętaj jednak, że jeśli naprawdę chcesz wyglądać jak Gerard Butler w roli króla Leonidasa, to musisz być gotowy na ciężką pracę.

Ludzie często szukają prostych sposobów na wyrobienie sobie mięśni, trening „300” zaś jest świetnym przykładem tego, jak znane od dawna techniki mogą przemienić Twoje ciało jak tylko chcesz. Taki zestaw ćwiczeń z pewnością doprowadzi Cię do upragnionego celu.

Źródło: www.workoutbox.net

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym
To może Cię zainteresować:  Ten facet z Ghany tak wyrzeźbił mięśnie przy minimalnym sprzęcie i bez suplementów... A Ty wciąż szukasz wymówek

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz