Home Kategorie Poruszające Matka po urodzeniu porzuciła go w pudełku na pewną śmierć. 17 lat później swoim śpiewem zauroczył wszystkich!

Matka po urodzeniu porzuciła go w pudełku na pewną śmierć. 17 lat później swoim śpiewem zauroczył wszystkich!

17 lat temu, dwaj chłopcy, Ahmed i Emmanuel, niedługo po narodzinach zostali porzuceni w strefie wojny w Iraku. Pozostawiono ich na pewną śmierć, zamkniętych w pudełku po butach…

Na szczęście natknęły się na nich zakonnice i przygarnęły chłopców do lokalnego sierocińca. Niestety niedaleko miejsca, w którym ich znaleziono użyta została broń chemiczna, dlatego kończyny obu chłopców uległy strasznej deformacji. Pomimo tych okropnych wydarzeń, Emmanuel i Ahmed przeżyli, w głównej mierze dzięki Moirze Kelly.

„To ona przywiozła nas do Australii, gdzie mogliśmy przejść operację” – wspomina Emmanuel – „Moira przywiązała się do nas obu.”  obu chłopców, Krótko po sprowadzeniu chłopców do Australii, kobieta postanowiła ich adoptować. Za jej sprawą, chłopcy otrzymali szansę na normalne życie i spełnienie marzeń. Ahmed, reprezentował Australię w pływaniu, podczas igrzysk paraolimpijskich w 2012 roku, Emmanuel natomiast rozpoczął karierę piosenkarza.

Na nagraniu widzimy występ Emmanuela w programie X Factor. Do studia przyjechał razem z mamą i bratem, którzy gorąco dopingowali go zza kulis. „Moja mama jest dla mnie wzorem” – powiedział Emmanuel w rozmowie wstępnej – „Bardzo ciężko pracowała, aby zmienić moje życie i to dzięki niej stoję dziś na tej scenie. Ze wsparciem jej i mojego brata, wierzę, że dam radę.”

Emmanuel wykonał na scenie utwór Johna Lennona „Imagine”.

Źródło: youtube.com

Lifting i laminacja rzęs
Lifting i laminacja rzęs
79,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Lifting i laminacja rzęs (79,99 zł) z henną i olejkiem (99,99 zł) w Studiu Makijazu Permanentnego Asami w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
586
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
74
Smutny
Smutny
55
Zły
Zły
30

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz