Home Kategorie Ludzie Kasia zachwyciła wszystkich w “The Voice of Poland”. Przegrała walkę z chorobą, ale jej głos zapamiętamy na zawsze…

Kasia zachwyciła wszystkich w “The Voice of Poland”. Przegrała walkę z chorobą, ale jej głos zapamiętamy na zawsze…

Pośród wielu artystów Kasia Markiewicz była być może najbardziej niezapomnianą uczestniczką “The Voice of Poland”.


Piosenkarka cierpiała na raka szyjki macicy z przerzutami do węzłów chłonnych. Czterokrotnie przechodziła chemioterapię, niestety bez efektów. Postanowiła więc wykorzystać pozostały jej czas na spełnianie marzeń.

Kasia marzyła o występie przed dużą publicznością. Zakwalifikowała się do programu “The Voice of Poland” i wykonała utwór “Dreamer” (Marzyciel). Wszyscy byli pod wrażeniem jest interpretacji, a Justyna Steczkowska zaprosiła ją do swojej drużyny. Dopiero wtedy Kasia opowiedziała o swojej chorobie.

Niedługo później Kasia została ostatecznie pokonana przez chorobę. Justyna Steczkowska napisała wtedy na swoim Facebooku:

„Podziwiałam ją za to, że pomimo bólu przyszła do programu, żeby pokazać nam, że warto walczyć o swoje marzenia, nie zapominać o sobie na co dzień”.

Kasia odeszła młodo i zdecydowanie za wcześnie, jednak zawsze będziemy pamiętać jej wolę walki, energię i wspaniały głos.

Przypominamy jej poruszający występ w “The Voice of Poland”:

Źródło: youtube.com

Kurs online: Hipnoza
Kurs online: Hipnoza
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy hipnozy i hipnoterapii z certyfikatem za 19,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
74
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz