Home Kategorie Życie Jeśli Twoja matka robi dla Ciebie 9 rzeczy z tej listy, to znaczy, że naprawdę Cię kocha. Zwłaszcza pkt 1 jest bardzo ważny!
34.69K

Jeśli Twoja matka robi dla Ciebie 9 rzeczy z tej listy, to znaczy, że naprawdę Cię kocha. Zwłaszcza pkt 1 jest bardzo ważny!

Tylko Twoja mama kochała Cię jeszcze zanim się urodziłeś. Niektórzy przekonują się jak była ważna dopiero, kiedy jej zabraknie.

Dlatego tak istotne jest, aby o niej pamiętać i okazywać jej naszą miłość i wdzięczność. Nie odkładajmy tego na później, bo ten czas może nigdy nie nadejść.

Oto 9 powodów, które pokazują, że regularny kontakt i częste odwiedziny są tym, czego pragnie nie tylko Twoja mama, lecz również Ty, choć może jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy…

 

1. Możesz porozmawiać z nią o wszystkim

Nie zależnie od tego, jakie masz problemy, mama zawsze chętnie i z uwagą Cię wysłucha. Odłoży wszystkie inne zajęcia i spędzi z Tobą całe godziny, jeśli tego wymaga sytuacja. Będzie starać się znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i nigdy Cię nie potępi za to, co jej powiesz.

11

 

2. Troszczy się o Ciebie

Może czasami denerwuje Cię, że tak często pyta, gdzie wychodzisz i o której będziesz w domu, ale musisz zdawać sobie sprawę z tego, że dla niej zawsze będziesz dzieckiem, które wymaga opieki, nawet jeśli sam będziesz mieć już swoją rodzinę.

3. Inspiruje

Ma duże doświadczenie życiowe i potrafi dawać dobre rady. Zawsze leży jej na sercu Twoje dobro. Jeśli nawet zrobi coś, co ma złe skutki, to przynajmniej Ty dzięki temu wiesz już, czego nie robić.

 

2

 

4. Nikt tak nie przytula jak ona

Nawet chwila bez Ciebie ciągnie się dla niej bardzo długo, dlatego mimo że widzieliście się wczoraj, ona przytula Cię jakby nie było Cię od roku. Chce dać Ci całą swoją miłość.

5. Zawsze Ci kibicuje

Prawdopodobnie żadnej drugiej osobie tak bardzo nie leży na sercu Twoje szczęście i sukces. Dlatego zawsze będzie Ci służyć wsparciem na drodze do celu.

 

3

6. Jest zawsze blisko

Kiedy tylko poprosisz, ona rzuca wszystko i biegnie do Ciebie. Nic nie jest dla niej niemożliwe, kiedy jej dziecko potrzebuje pomocy.

7. Kocha Cię bezwarunkowo

Nawet jeśli popełnisz duży błąd, ona wciąż będzie Cię kochać. Matki odwiedzające swoje dzieci w wiezieniu są tego doskonałym przykładem. Odwiedzają je regularnie, przynoszą co tylko mogą i pocieszają zapewniając, że wszystko będzie dobrze. Nigdy nie rezygnują ze swojego dziecka.

 

4

 

8. Zawsze pokazuje Ci właściwą drogę

Matka zawsze chce dla Ciebie jak najlepiej, dlatego udziela Ci cennych wskazówek odnośnie życia i różnych wyborów. Nawet jeśli wydaje Ci się, że z Twojej sytuacji nie ma już wyjścia, ona nagle odkrywa przed Tobą nową rozwiązanie. Zawsze w Ciebie wierzy, nigdy nie powie Ci, żebyś zrezygnował z marzeń.

9. Ma najpiękniejszy uśmiech na świecie

Nie da się go pomylić z żadnym innym. Jej uśmiech daje Ci energię i siłę do życia. Do nikogo innego tak się nie uśmiecha, tylko do swojego dziecka.

 

5

Nie ma drugiej takiej osoby jak Twoja mama, dlatego doceniaj ją każdego dnia. Nie jest ideałem, ale to jedyna osoba na świecie, która zrobi dla Ciebie absolutnie wszystko…

Źródło: heftig.de

Wybrany pakiet day spa w Future Fit Day SPA
Wybrany pakiet day spa w Future Fit Day SPA
179,99 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Wybrany pakiet day spa w Future Fit Day SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
608
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
66
Zły
Zły
20

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz