Home Kategorie Niesamowite Gdy trafiła na oddział położniczy, lekarze bali się jej dotknąć. Czegoś takiego nigdy dotąd nie widzieli

Gdy trafiła na oddział położniczy, lekarze bali się jej dotknąć. Czegoś takiego nigdy dotąd nie widzieli

Kiedy Oksana Kobletskaya i jej mąż, Siergiej, dowiedzieli się, że ponownie zostaną rodzicami, nie posiadali się ze szczęścia. Mieli już 3-letnią córeczkę, ale bardzo chcieli mieć drugie dziecko.

Mieszkająca w Odessie (Ukraina) 36-latka zawsze pragnęła mieć dwójkę dzieci. Uważała, że rodzeństwo lepiej się chowa i że dziecko jest szczęśliwsze mając brata lub siostrę. Ze względów finansowych małżeństwo nie planowało nigdy dużej rodziny, ale dwójka była dla nich w sam raz. Bardzo szybko Oksana dowiedziała się jednak, że nie będzie mieć tylko jednego noworodka.

pięcioraczki-6

Była zaskoczona, ponieważ nikt w rodzinie jej ani męża nie miał nigdy bliźniaków. Jednak prawdziwe zaskoczenie, było nadal przed nimi…

To może Cię zainteresować:  Mężczyzna kopnął bezdomnego psa. Zobacz idealną zemstę psów, która go drogo kosztowała!

pięcioraczki-5

Przy kolejnym USG zauważyła, że lekarz marszczy czoło i ponawia badanie. Bardzo się zaniepokoiła, że coś jest nie w porządku z jej maluszkami.

pięcioraczki-4

Nie spodziewała się tego, że lekarz poinformuje ją, że nosi nie bliźnięta, lecz… aż pięć maleństw! Co więcej, lekarz powiedział, że na tak wczesnym etapie ciężko mieć absolutną pewność i może się okazać, że płodów jest sześć! Taka sytuacja zdarza się raz na 55 milionów ciąż. Oksana nie mogła w to uwierzyć.

To może Cię zainteresować:  Brutalnie pobił żonę, a następnie zrobił jej zdjęcia żeby pochwalić się kolegom. Niedługo potem kobieta zmarła.

pięcioraczki-3

Martwiła się, jak razem z mężem poradzą sobie z tak dużą gromadką dzieci. Wszystkie ich plany musiały ulec gwałtownej zmianie, a małżonkowie mieli zaledwie kilka miesięcy, by przygotować się na przyjście na świat kilkorga maluszków.

pięcioraczki-10

Poród zaczął się w 30 tygodniu. Personel szpitala był dobrze przygotowany i na Oksanę czekało już ośmiu lekarzy w najwyższej gotowości. Oksana urodziła trzech chłopców i dwie dziewczynki, wszystkie noworodki były zdrowe.

pięcioraczki-1

eKurs: Dietetyka kliniczna z MEN
eKurs: Dietetyka kliniczna z MEN
69,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Dietetyka kliniczna z certyfikatem MEN za 69 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
3666
Ha ha
Ha ha
94
Wow
Wow
705
Smutny
Smutny
40
Zły
Zły
82

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz