Home Kategorie Zwierzęta Pies został porzucony na peronie, a wraz z nim walizka. Nie uwierzycie, co było w środku!
50.79K

Pies został porzucony na peronie, a wraz z nim walizka. Nie uwierzycie, co było w środku!

Osoby przybywające na dworcu kolejowym w Ayr w Szkocji były mocno zaskoczone, widząc na peronie psa z walizką, ale bez właściciela.

O przywiązanym do poręczy Kaiu, psie razy Shar-Pei, podróżni zawiadomili obsługę dworca. Pracownicy znaleźli w stojącej obok walizce poduszkę, jedzenie i miskę.

Od razu skontaktowali się z lokalnym Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami. Okazało się, że Kai ma chip, jednak zapisane na nim dane nie były aktualne. Mimo to udało się im odnaleźć kobietę, która porzuciła Kaia.

11480592498pies1

Okazała się nią Finn Rayner, 39-letnia kobieta mieszkająca w Aberdeenshire. Zakupiła psa poprzez ogłoszenie na Gumtree, widząc go jednak na żywo byłą rozczarowana, ponieważ na podstawie zdjęcia wyobrażała go sobie inaczej. Dlatego zdecydowała się go zostawić. Nie wstydziła się zupełnie swojego postępowania. Jak stwierdziła, po prostu widziała, że „to nie jest właściwy pies dla niej”.

Historia została szybko podchwycona przez kolejne media i wiele osób zgłosiło do TOZ chęć adopcji Kaia. Po przeanalizowaniu setek ofert, pracownicy stowarzyszenia wybrali 52-letniego mężczyznę z Newton Mearns.

21480592498pies2

Oto Ian Russell – nowy właściciel Kaia, czy jak nazywano go w mediach, „psa z walizką”. Ian i Kai bardzo szybko przypadli sobie do gustu i teraz uwielbiają razem spędzać czas.

31480592498pies3

a

Glasgow.

Takie sytuacje zdarzają się niestety bardzo często. Szacuje się, że co roku do schronisk trafia około 4 000 porzuconych zwierząt, czyli 6 psów i 5 kotów dziennie! Dlatego nie kupujmy zwierząt, adoptujmy te, które czekają na nową rodzinę w schronisku!

Źródło: Daily Mail

Kraków: pokój double ze śniadaniami lub HB
Kraków: pokój double ze śniadaniami lub HB
199,00 zł
377,00 zł
189 dni
do końca oferty!
Kraków: pokój double dla 2 osób lub rodziny ze śniadaniami albo wyżywieniem HB w Q Hotelu Kraków

Twoja reakcja?

Super
Super
573
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
161
Zły
Zły
57

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz