Home Kategorie Poruszające Panna młoda odczuwała dziwne swędzenie skóry. Kiedy dowiedziała się, co to jest, było już za późno

Panna młoda odczuwała dziwne swędzenie skóry. Kiedy dowiedziała się, co to jest, było już za późno

Liam Crossley i jego narzeczona byli bardzo szczęśliwi. Wydawać by się mogło, że jest wręcz idealnie. Kochali się i mieli wspólne plany na przyszłość.

Na dodatek kobieta dostała pracę marzeń, a Liam odnosił sukcesy jako trener interpersonalny. Para w końcu postanowiła się pobrać. Oszczędzali pieniądze i planowali każdy najmniejszy szczegół ceremonii. Chcieli aby ten dzień był wyjątkowy.

Niestety ich szczęście zostało nagle przerwane. Wszystko zaczęło się od jednej rozmowy telefonicznej…

Podczas szkolenia w pracy w Londynie Lucy zauważyła u siebie dziwne objawy. Natychmiast zadzwoniła do Liam’a.

– Nie była typem osoby, która stwarza zamieszanie wokół siebie, więc od razu wiedziałem, że to poważna sprawa – wspomina mężczyzna.

Lucy skarżyła się na potworne swędzenie w całym ciele. Lekarze stwierdzili u niej świerzb. Lekarstwem miała być specjalna maść, którą smarowała ciało, lecz to nie pomogło. Jej stan pogarszał się z każdym dniem.

– Kiedy na początku lipca wróciła do domu, jej skóra była podrapana do krwi – wyznał Liam.

Po ponownej wizycie u lekarza zdiagnozowana została alergia. Tym razem przepisano jej leki przeciwhistaminowe, ale one również nie przyniosły ulgi.

Liam dzieli się tą historią nie bez powodu. Okazało się, że Lucy nie miała świerzbu ani alergii tylko raka.

Była to bardzo rzadka postać raka rozwijająca się w przewodzie pokarmowym, w wątrobie, wewnątrz kanału żółciowego. Było już za późno aby jej pomóc. Diagnozę postawiono po 4 miesiącach od pierwszych objawów. Wszyscy, rodzina, przyjaciele, 27-letnia panna młoda i jej mąż byli w szoku.

– Gdy powiedziano nam, że Lucy ma raka, dziewczyna załamała się, a ja starałem się nie płakać. Chciałem być silny dla niej. – powiedział ukochany.

Lucy dzielnie walczyła z chorobą, jednak przegrała. Umarła trzy miesiące po ślubie.

– Przez trzy godziny po tym jak odeszła, siedziałem przy niej i przepraszałem, że nie mogłem jej pomóc.”

Liam stracił miłość swojego życia, jednak nie poddał się. Teraz mężczyzna robi wszystko aby uświadomić innych o straszliwej chorobie, z jaką zmagała się jego żona. Nie chce aby ludzie musieli przechodzić podobną tragedię. Zbiera też fundusze na badania związane z leczeniem nowotworu.

Proszę abyś podzielił się tą historią ze znajomymi. To ważne aby robić regularne badania, ponieważ w walce z rakiem ważny jest czas. Im szybciej nowotwór zostanie wykryty, tym większe są szanse na wyleczenie.

Źródło: dailymail.co.uk, facebook.com

Park trampolin: godzinne wejście
Park trampolin: godzinne wejście
32,00 zł
64,00 zł
Oferta zakończona!
Godzina zabawy na trampolinach dla 2 osób od 40 zł w JumpWorld – Parku Trampolin (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
64
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
55
Smutny
Smutny
2775
Zły
Zły
100

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz