Home Kategorie Jedzenie Robisz naleśniki w tradycyjny sposób? Kiedy poznasz tę metodę, już nigdy nie przyrządzisz ich inaczej!

Robisz naleśniki w tradycyjny sposób? Kiedy poznasz tę metodę, już nigdy nie przyrządzisz ich inaczej!

Prawie wszyscy lubią naleśniki. Doskonale nadają się na śniadania, ale również na każdy inny posiłek. Smakują dobrze na słodko i na słono. Naleśniki możemy zjeść właściwie ze wszystkim. Nie ważne, czy będzie to dżem, ser, albo szpinak.

Jak mówi stary slogan reklamowy „naszym sekretem jest ciasto” i spokojnie możemy zastosować tę zasadę do naleśników. Wydaję się, że ciasto to nic skomplikowanego. I jest to po części prawda. Przygotowaliśmy dla Ciebie jednak sposób dzięki któremu naleśniki przyrządzisz szybciej i łatwiej.

Wszystko czego potrzebujesz, to butelka po wodzie mineralnej oraz lejek. Brzmi dziwnie, ale uwierz, działa. Umieść w butelce wszystkie produkty potrzebne do zrobienia naleśników. Ważne jest, aby pamiętać, że w pierwszej kolejności do butelki muszą trafić suche produkty.

W następnym kroku dokładnie zakręć butelkę i… zacznij nią potrząsać. Rób to do czasu, aż wszystkie składniki dokładnie się wymieszają. Po wszystkim po prostu wylej miksturę na patelnię i usmaż naleśniki.

Na koniec dodaj do naleśników swój ulubiony dodatek. Smacznego! 🙂

Zobacz poniżej, jak to zrobić krok po kroku:

Źródło: YouTube

Piękny uśmiech
Piękny uśmiech
69,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej od 69,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej

Twoja reakcja?

Super
Super
974
Ha ha
Ha ha
99
Wow
Wow
125
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
41

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz