Home Kategorie Poruszające Miał 16 lat i wciąż mieszkał w schronisku. Pracownicy sądzili, że zostanie tam do końca życia…

Miał 16 lat i wciąż mieszkał w schronisku. Pracownicy sądzili, że zostanie tam do końca życia…

Żadne zwierzę nie jest bezwartościowe i każde zasługuje na szacunek oraz miłość bez względu na wiek. Serce pęka, gdy słyszy się opowieści o bezdomnych psiakach i kotkach.

Bohaterem tej historii jest Miś – piesek, który trafił do schroniska. Na szczęście nie takiego, gdzie zwierzęta się usypia, jednak wszyscy myśleli, że zostanie tam już do końca swoich dni. 16-letni Miś miał bardzo małe szanse na adopcję i znalezienie nowego domu, gdzie ktoś obdarzy go miłością i opieką. Wiele osób było mordką Misia i jego osobowością Misia, ale szybko rezygnowali z adopcji, gdy dowiadywali się ile ma lat. Nie można ich za to winić, ale robi się smutno, gdy pomyśli się ile razy miał szansę na nowy dom, a kończyło się tylko na obietnicach.

Jednak Miś cały czas miał nadzieję, że ktoś go pokocha…

Pewnego dnia jego marzenia się spełniły. Do schroniska zawitała rodzina, która zakochała się w piesku od pierwszego wejrzenia. Mimo tego, co  mówili im bliscy, zdecydowali się zabrać psiaka do domu.

1-42

Wolontariusze bardzo go kochali i mimo, iż chcieli dla niego jak najlepiej, nie wierzyli, że ktokolwiek będzie chciał przygarnąć tego starego i schorowanego zwierzaka.

 

Gdy tylko zjawiła się ta rodzina, zachwyciła się pieskiem od razu. Według nich wyglądał i zachowywał się jak kruszynka. Zmienili mu także imię na (według nich, bardziej ciepłe i przyjazne) Norman.

3-27-768x843

Chcemy wierzyć, że takich rodzin jest więcej. Niestety takie przypadki zdarzają się nieczęsto, a czworonogi niejednokrotnie spędzają za kratami całe życie.

Norman miał szczęście i trafił do domu, gdzie został obdarzony czułością. Na każdym kroku okazuje swojej nowej rodzinie miłość i wdzięczność.

4-18

Jest łasuchem i najchętniej nie odchodziłby od miski. W kilka tygodni przybrał na wadze, odzyskał dobry humor, lśniącą sierść i energię.

5-12

Jest stary i często ucina sobie drzemki. Śpi gdzie chce, na kanapie, na łóżku, na podłodze, ma również swoje posłanie.

Wszyscy go kochają i nie wyobrażają sobie, że mogliby go kiedykolwiek zamienić na szczeniaka.

6-11

Życzymy rodzinie, aby mogła się cieszyć nowym członkiem rodziny jak najdłużej!

Źródło: littlethings.com

Lot widokowy szybowcem
Lot widokowy szybowcem
149,99 zł
360 dni
do końca oferty!
Lot widokowy szybowcem za wyciągarką za 149,99 zł z Aeroklubem Rybnickiego Okręgu Węglowego w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
265
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz