Home Kategorie Niesamowite Ten mobilny dom jest rewolucyjny. Kiedy zobaczysz jego wnętrze, zrozumiesz dlaczego.

Ten mobilny dom jest rewolucyjny. Kiedy zobaczysz jego wnętrze, zrozumiesz dlaczego.

Czy zdarzyło ci się marzyć o spędzeniu swojej emerytury w mobilnym domu, jeżdżąc po świecie i w końcu mieć możliwość zwiedzić wszystkie miejsca, których nie odwiedziłeś wcześniej? Może również wyobrażałeś sobie siebie robiącego to stylowo?

Jeśli tak to lepiej zaczynaj oszczędzać, bo „najbardziej luksusowy mobilny dom na świecie” będzie cię kosztować minimum 2 i pół miliona dolarów. Tak, dwa i pół.

elemment-palazzo-1

Tylko spójrz na to cudeńko! To będzie jazda twojego życia.

A więc jak wygląda samochód za dwa i pół miliona dolców?  Zobacz film Franka Carmi, który ma już kilkanaście milionów odsłon.

elemment-palazzo-2

Możesz skorzystać z wirtualnego spaceru po czymś co zostało już ogłoszone „najbardziej luksusowym mobilnym domem na świecie”.

Przejdźmy więc do konkretów i pogadajmy o tym co znajduje się w środku. Tak na stronie internetowej wypowiadają się o nim twórcy:

– Sky Lounge to jeden z najlepszych pomysłów w eleMMent Palazzo. Niezwykły i zarezerwowany dla garstki ludzi. Automatyczna winda może cię wynieść na dach, gdzie znajduje się pokład. Schody zewnętrzne również prowadzą na górę gdzie znajdziemy piękne meble oraz system podgrzewania podłogi.

elemment-palazzo-5

Winda na dach tego cudeńka? Biorę to. Jednak to nie wszystko. Na stronie czytamy dalej:

To może Cię zainteresować:  Myślisz, że to rysunek nagiej kobiety? Zobacz, co dzieje się dalej. Niesamowite.

– Skupiliśmy się na projekcie wnętrz, aby stworzyć prawdziwy „dom poza domem” dla klientów, którzy przyzwyczajeni są do najwyższych standardów. Specjalnie zaprojektowany system wentylacji dba o to, aby wewnątrz panowała idealna temperatura i zapobiega również zmianom ciśnienia. Można zaprogramować różne strefy temperatury, a system cyrkulacji powietrza dba o to, aby powietrze w środku było jak najlepsze.

elemment-palazzo-3

Wychodzi na to, że lepiej dla naszego zdrowia będzie siedzieć w środku. Na tym jednak udogodnienia się nie kończą.

– Projekt podłogi rewolucjonizuje to jak postrzegano mobilne domy do tej pory. Nasi inżynierowie zadbali o to, aby stworzyć przestrzeń mieszkalną, która zapewni maksymalny komfort właścicielom i ich gościom. Jednym z najlepszych elementów, który znajdziemy w eleMMent Palazzo to 4-metrowa kanapa z barkiem na wyciągnięcie ręki, szafką na wina i maszynką do lodu, żeby nie wspomnieć o wielkim telewizorze na ścianie.

4-metrowa kanapa i wielki telewizor na całą ścianę. Ja nie mam takich nawet w domu. Jednak jeśli myślałeś, że to już wszystko, to wyprowadzę cię z błędu.

To może Cię zainteresować:  Zobacz wieś, w której nie ma ani jednego auta. Nie uwierzysz, w jaki sposób jej mieszkańcy się przemieszczają!

elemment-palazzo-6

– Dodatkowo w środku znajduje się również mała kuchnia. Łazienka jest dyskretnie oddzielona od pokoju dziennego oraz sypialni i można do niej wejść z obydwu tych pomieszczeń bez konieczności przechodzenia. W sypialni znajduje się królewskie łoże, zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę, która zaopatruje w łóżka rodzinę królewską w Wielkiej Brytanii.

– Pościel to najlepsze włoskie materiały. Meble w sypialni nie tylko dają przestrzeń gdzie możemy coś przechowywać, ale również stolik i wielki telewizor. Dodatkowo w części, w której jest Spa znajdziemy piękny prysznic o powierzchni 1,5 metra kwadratowego, a także świetlną terapię, niesamowite lustra oraz specjalne powierzchnie, które w sumie tworzą atmosferę zarezerwowaną dla elit.

Co sądzicie o tym domu na kółkach? Czy jest to coś o czym zawsze marzyliście? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
374
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
79
Smutny
Smutny
12
Zły
Zły
24

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz