Home Kategorie Inspirujące Ten wcześniak z czarującym uśmiecham daje nadzieję zmartwionym rodzicom

Ten wcześniak z czarującym uśmiecham daje nadzieję zmartwionym rodzicom

Dziecko urodzone za wcześnie może być strasznym przeżyciem dla każdego rodzica.

Nawet z obecnym postępem medycyny jest to przerażające dla ojca i matki, którzy nie są w stanie pomóc swojemu maleństwu w pierwszych dniach życia.

Więc kiedy mała Freya urodziła się kilka tygodni za wcześnie, jej matka, Laurie, była mocno zaniepokojona o los jej nowo narodzonego dziecka. Jednak po pięciu dniach od pojawienia się na tym świecie, Freya zrobiła coś co pokazało wszystkim, że ma zamiar zostać tutaj jeszcze długo. Uśmiechnęła się.

Niektórzy mówią, że Freya uśmiechnęła się, bo „była szczęśliwa, że żyje”, inni natomiast twierdzą, że wyczuła obawy rodziców i chciała zakomunikować im, że wszystko jest w porządku. Nie ważne co sądzisz, jest jedna rzecz, w której zgadzamy się wszyscy: mała, ma niesamowity uśmiech, nawet bez zębów!

To może Cię zainteresować:  NIEWIDOMY PIES I JEGO PSI PRZEWODNIK POKAZUJĄ, CO TAK NAPRAWDĘ ZNACZY BYĆ NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM

Laurie zamieściła to urocze zdjęcie i w ciągu kilku godzin masa rodziców z całego świata dzieliła się historiami o ich wcześniakach. Miło jest widzieć tyle szczęśliwych i zdrowych dzieci, ale najważniejsze jest to, że te noworodki są inspiracją dla rodziców, którzy muszą sobie radzić z ich przedwcześnie narodzonym potomstwem – dając im nadzieję i powód do uśmiechu w tych wymagających chwilach.

To może Cię zainteresować:  Była przywiązana do drzewa, a po jej głowie chodziły robaki. To cud, że wciąż żyła.

Poniżej urocze zdjęcie, o którym mówię:

14731261_1269987206357008_3825759245407937984_n-600x600

Źródło: facebook.com

„Nasza pierwsza córeczka ma pięć dni i waży 1,75 kilograma, jest szczęśliwa, że żyje! To zdjęcie jest tym, na które często patrzyłam, aby przebrnąć przez te ciężkie chwile. Życie jest cenne”, Lauren Vinje powiedziała podczas wywiadu.

Podzielcie się tą niesamowitą historią jeśli uważacie, że Freya ma przepiękny uśmiech.

Źródło: littlethings.com

Twoja reakcja?

Super
Super
27
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz