Home Kategorie Porady Może wyda Ci się to niewiarygodne, ale kształt nosa wiele mówi o Twoim charakterze…
103.42K

Może wyda Ci się to niewiarygodne, ale kształt nosa wiele mówi o Twoim charakterze…

Każdy z nas ma inny kształt nosa. Nasze nosy różnią się wielkością, kształtem i długością.

Jeśli chcesz wiedzieć, co Twój nos mówi o Twojej osobowości, czytaj dalej. Napisz też w komentarzach, czy w Twoim przypadku opis się sprawdził.

zd

1. Nubijski nos

Jego najważniejszą cechą jest długość. Szczyt jest szerszy niż końcówka, która z kolei jest wyraźniej skierowana ku dołowi. Posiadacze nosa nubijskiego są ciekawi nowych doświadczeń i otwarci. Są elastyczni w zachowaniu, potrafią dogadać się z każdym. Mają pogodne podejście dożycia. Są uprzejmi, a problemy rozwiązują sami, zamiast zostawiać je innym lub zamiecione pod dywan.

2. Grecki nos

Typowy nos współczesnych Greków. Nieco wydłużony i wąski. Osoby te nie są wylewne, nie lubią zwracać na siebie uwagi. Unikają zdradzania się ze swoimi uczuciami. Są wierne w przyjaźni i w miłości. Dobrze radzą sobie z rozwiązywaniem wszelkich problemów.

3. Haczykowaty nos

Wygląda nieco jak dziób ptaka, jego końcówka jest lekko zagięta tworząc łuk. To nos idealisty i wynalazcy. Oznacza twórczość i gotowość do pokonywania przeciwności. Osoby te konsekwentnie realizują swój plan i zawsze bronią swoich przekonań.

4. Łukowaty nos

Zbliżony kształtem do nosa haczykowatego, jednak z ostrzejszą końcówką. To nos osób zdecydowanych, które mówią jasno to, co myślą. Są ambitne i potrafią osiągać cele zarówno samodzielnie, jak i w grupie.

5. Zadarty nos

To najczęstszy kształt. Jest krótki i według niektórych przypomina ziemniak. Znamionuje osoby spontaniczne i impulsywne, a czasami nerwowe. To ludzie, którzy nie lubią czekać i chcieliby osiągnąć wiele w krótkim czasie. Mają w zwyczaju wydeptywać własne ścieżki.

6. Prosty nos

Najczęstszy u Azjatów. Taki nos jest prosty, wąski, z zaokrągloną końcówką i ma nieco szersze nozdrza. Typowy u osób o silnym charakterze, pełnych namiętności i pasji. Lubią być traktowani poważnie i nie znoszą, gdy ktoś wystawia ich cierpliwość na próbę.

7. Wklęsły nos

To bardzo altruistyczne osoby, lubią pomagać innym i nie oczekują niczego w zamian. Mają ustalone zasady moralne i starają się postępować po prostu przyzwoicie wobec wszystkich.

8. Zakrzywiony nos

Może nazwa nie jest zachęcająca, ale taki nos znamionuje osoby, które kochają cały świat, mówi się o nich, że mają serce na dłoni. Taki nos ma nierówny mostek, a jego końcówka jest lekko zaokrąglona. To osoby harmonijne, czasami idealiści. Nie mówią za dużo, wolą słuchać. Są wiernymi, wspierającymi partnerami i przyjaciółmi.

Źródło: styleidea.org, Fotografie: webhealthfitness.com

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
149,99 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi za 149,99 zł w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy (zamiast 600 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
370
Ha ha
Ha ha
139
Wow
Wow
67
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
38

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz