Home Kategorie Poruszające Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. To, co odpowiedział mu kierownik, zapamiętają wszyscy goście

Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. To, co odpowiedział mu kierownik, zapamiętają wszyscy goście

Joey Mustain mieszkający w amerykańskim stanie Alabama, był z córką w sieci restauracji „Chick-fil-A” i został świadkiem czegoś co postanowił opisać na Facebooku.

„Wybrałem się dziś z moją córką do knajpy. Po jedzeniu, poszła pobawić się na plac zabaw, później zawołałem ją na deser. Usiedliśmy spokojnie przy stole. Widzieliśmy dokładnie całą restaurację.

Wtedy rzuciła mi się w oczy ta sytuacja. Bezdomny mężczyzna podszedł do pracownika i zapytał go o to, czy jest szansa na dostanie resztek jedzenia. Był brudny, a jego buty zabłocone. Włosy miał niechlujnie związane, a zarost sugerował, że nie golił się od kilku ładnych dni. Wszyscy w restauracji na niego patrzyli, on jednak się nie narzucał.

Stał w odpowiedniej odległości, żeby przypadkiem nie przeszkadzać komuś. Kiedy podszedł do niego kierownik, usłyszeliśmy jak mówi do bezdomnego, że nie dostanie żadnych resztek, a normalny, ciepły posiłek taki, jak wszyscy. Jedyne, czego od niego wymagał, to modlitwę za jedzenie. Bezdomny od razu przystał na taką propozycję.

Dokładnie słyszałem ich słowa i byłem poruszony. Powiedziałem mojej córce, Stelli, aby dobrze się przyjrzała, bo taki widok nie zdarza się codziennie.

Powinniśmy brać przykład z tego człowieka jak zachowywać się i pomagać innym. Mam nadzieję, że moja córka i każdy z gości restauracji zapamięta to na długo.”

bezdomny

Źródło: facebook.com

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
4571
Ha ha
Ha ha
24
Wow
Wow
286
Smutny
Smutny
230
Zły
Zły
59

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz