Home Kategorie Poruszające Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. To, co odpowiedział mu kierownik, zapamiętają wszyscy goście

Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. To, co odpowiedział mu kierownik, zapamiętają wszyscy goście

Joey Mustain mieszkający w amerykańskim stanie Alabama, był z córką w sieci restauracji „Chick-fil-A” i został świadkiem czegoś co postanowił opisać na Facebooku.

„Wybrałem się dziś z moją córką do knajpy. Po jedzeniu, poszła pobawić się na plac zabaw, później zawołałem ją na deser. Usiedliśmy spokojnie przy stole. Widzieliśmy dokładnie całą restaurację.

Wtedy rzuciła mi się w oczy ta sytuacja. Bezdomny mężczyzna podszedł do pracownika i zapytał go o to, czy jest szansa na dostanie resztek jedzenia. Był brudny, a jego buty zabłocone. Włosy miał niechlujnie związane, a zarost sugerował, że nie golił się od kilku ładnych dni. Wszyscy w restauracji na niego patrzyli, on jednak się nie narzucał.

Stał w odpowiedniej odległości, żeby przypadkiem nie przeszkadzać komuś. Kiedy podszedł do niego kierownik, usłyszeliśmy jak mówi do bezdomnego, że nie dostanie żadnych resztek, a normalny, ciepły posiłek taki, jak wszyscy. Jedyne, czego od niego wymagał, to modlitwę za jedzenie. Bezdomny od razu przystał na taką propozycję.

Dokładnie słyszałem ich słowa i byłem poruszony. Powiedziałem mojej córce, Stelli, aby dobrze się przyjrzała, bo taki widok nie zdarza się codziennie.

Powinniśmy brać przykład z tego człowieka jak zachowywać się i pomagać innym. Mam nadzieję, że moja córka i każdy z gości restauracji zapamięta to na długo.”

bezdomny

Źródło: facebook.com

Kurs online: Opiekun w żłobku
Kurs online: Opiekun w żłobku
79,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opiekun w żłobku z elementami animatora czasu wolnego z zaświadczeniem MEN za 79 zł z Online Edukacja
To może Cię zainteresować:  W supermarkecie o mały włos nie doszło do tragedii. Kobieta po powrocie zamieszcza ostrzeżenie dla wszystkich rodziców.

Twoja reakcja?

Super
Super
4571
Ha ha
Ha ha
24
Wow
Wow
286
Smutny
Smutny
230
Zły
Zły
59

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz