Home Kategorie Poruszające Pies spędził 5 godzin zwisając z balkonu. Kiedy zobaczycie, co przeżył, poczujecie dreszcze

Pies spędził 5 godzin zwisając z balkonu. Kiedy zobaczycie, co przeżył, poczujecie dreszcze

To był kolejny upalny dzień w Kairze. Milion mieszkańców miasta wykonywało swoje codzienne obowiązki, a tymczasem kilka pięter nad ulicami miała miejsce dramatyczna walka.

Z balkonu mieszkania na trzecim piętrze zwisał pies.

Kiedy zauważa go ktoś z przechodniów, natychmiast wzywa pomoc. Widać, że pies jeszcze żyje, ale nie wiadomo w jakim jest stanie. Zwierzę wisi na starym zardzewiałym łańcuchu, jest bliskie wyczerpania. 

bella-4-662x381-2

Ratownicy nie wiedzą, w jaki sposób się tam znalazł – czy był to wypadek, czy czyjeś celowe działanie. Nie ma też możliwości kontaktu z właścicielami mieszkania.

bella-1-662x346-3

Po długiej akcji udało się uratować Bellę. Organizacja zajmująca się ochroną zwierząt szacuje, że pies mógł znajdować się w takim stanie nawet 5 godzin! Bella ma głęboką ranę na szyi od wbijającego się w nią łańcucha.

bella-5-662x300

Błyskawicznie zostaje przetransportowana do kliniki weterynaryjnej, gdzie udaje się ją uratować. Dziś Bella jest już całkowicie zdrowa, znaleziono dla niej nawet nowy dom. Mieszka teraz z kochająca rodziną i nowym psim towarzyszem.

bella-3-662x504

Prawdopodobnie nigdy nie poznamy tajemnicy kryjącej się za dramatyczną sytuacją, w jakiej się znalazła. Pozostaje nam cieszyć się, że jest już bezpieczna i nie będzie już nigdy musiała walczyć o życie w tak skrajnej sytuacji.

Źródło: tierfreund.co, Fotografie: snarranimalrescue.org

Przegląd, geometria kół
Przegląd, geometria kół
29,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Przegląd diagnostyczny lub diagnostyka komputerowa za 29,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
40
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
110
Zły
Zły
19

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz