Home Kategorie Ludzie 8 genialnych sztuczek, które podkreślą Twoje oczy. Te porady powinna poznać każda kobieta!

8 genialnych sztuczek, które podkreślą Twoje oczy. Te porady powinna poznać każda kobieta!

Oczy są zwierciadłem duszy. Są także ważnym elementem naszej urody. Dlatego też wiele kobiet wykonując makijaż, skupia się głównie na nich.

Jeśli chcesz, aby twoje oczy były świetnie podkreślone, a także żeby bardzo dobrze się prezentowały, przeczytaj ten artykuł do końca. Poniżej znajdziesz 8 trików, które powinna znać każda kobieta, a które pomogą stworzyć perfekcyjny makijaż. 

Nie czekaj dłużej i bierz się za czytanie. Kiedy już zapoznasz się z tymi poradami, nie zapomnij podzielić się nimi ze swoimi znajomymi.

 

#1 Podkreśl brwi

makijaz-z-wyrazistymi-oczami-1

Źródło: tumblr.com

Brwi są jednym z najważniejszych elementów twarzy. Podkreślają naszą urodę, a przede wszystkim oczy. Aby to zrobić wykorzystaj kredkę i cienie.

 

#2 Rozświetlacz

makijaz-z-wyrazistymi-oczami-2

Źródło: celebs-photos.com

Rozświetlacz to produkt nadający blask twojej skórze. Wystarczy zastosować go w kąciku oka, aby oczy stały się bardziej wyraziste. Dodatkowo możesz go użyć pod dolną linią brwi (od połowy do zewnętrznego kącika).

 

#3 Kreska

makijaz-z-wyrazistymi-oczami-3

Źródło: cutediyprojects.com

Kreska jest zawsze w modzie i pewnie z niej nie wyjdzie. Wykonanie ładnej kreski wcale nie jest takie trudne. Wszystko czego potrzebujesz to eyeliner i powyższa instrukcja.

#4 Smoky eses

makijaz-z-wyrazistymi-oczami-4

Źródło: blogspot.ru

Obecnie jest to chyba najpopularniejsza technika podkreślania oczu. Dzięki temu makijażowi twoje oczy będą pięknie podkreślone i wyraziste. Możesz go również wykorzystać o każdej porze dnia i nocy.

 

#5 Biała kredka

makijaz-z-wyrazistymi-oczami-5

Źródło: one1lady.com

Każda kobieta chce, aby jej oczy były jak największe. Z pomocą przychodzi biała kredka. Wystarczy, że stworzysz punkt w wewnętrznym kąciku oka przy pomocy kredki i delikatnie ją rozprowadzisz. Możesz także użyć białej kredki na dolnej powiece (od zewnętrznego do wewnętrznego kącika).

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
54
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz