Home Kategorie Niesamowite Tancerka chwyciła go za ramię i zaczęła się kręcić wokół. Ale spójrz tylko na jej nogi… To niesamowite!

Tancerka chwyciła go za ramię i zaczęła się kręcić wokół. Ale spójrz tylko na jej nogi… To niesamowite!

The Irish Riverdance jest jedną z najsłynniejszych grup tańca irlandzkiego. Różne inne style tańca również wymagają od wykonawców ogromnego wysiłku, jednak taniec irlandzki jest pod tym względem szczególny.

Wspólne próby całego zespołu, aby wypracować taki poziom koordynacji trwają czasami nawet kilka lat, jednak kiedy później grupa prezentuje taki występ, staje się jasne, że było warto. Na początku tego nagrania występują Nicole Byrne i Alan Kenefick.

Ich wspólny taniec jest doskonały w każdym momencie. Przedstawienie tylko tego duetu już wystarczyłoby, aby zachwycić widownię, ale w 1:14 pojawiają się jeszcze perkusiści, a później dołącza jeszcze reszta zespołu. Aż nie wiadomo na co patrzeć!

To może Cię zainteresować:  Kobieta czuła się dziwnie po 6 tygodniach od porodu. Gdy wraca do lekarza na badanie USG, jest przerażona.

Nic dziwnego, że ich występ obejrzało już ponad 16 milionów ludzi. Według nas powinno go zobaczyć jeszcze więcej osób, więc jeśli Ty również jesteś pod jego wrażeniem, podziel się tym postem ze znajomymi!

Źródło: YouTube

Twoja reakcja?

Super
Super
408
Ha ha
Ha ha
17
Wow
Wow
52
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz