Home Kategorie Poruszające Dziewczynka mówi tacie, że mama dziwnie się zachowuje, kiedy go nie ma. Mężczyzna instaluje więc w domu kamerę…

Dziewczynka mówi tacie, że mama dziwnie się zachowuje, kiedy go nie ma. Mężczyzna instaluje więc w domu kamerę…

Oddanie swojego dziecka pod opiekę innej osoby to zawsze trudne wyzwanie dla wszystkich rodziców.

Każda mama i tata chce mieć pewność, że opiekun lub opiekunka będzie osobą odpowiedzialną i empatyczną i to niezależnie od tego, w jakim wieku jest dziecko.

Czasami rodzice decydują się nawet na przeprowadzenie swego rodzaju castingu, a także wywiadu środowiskowego odnośnie potencjalnych kandydatów.

Bywa jednak, że wszystkie metody zawodzą i zatrudniona zostaje osoba, która absolutnie nie powinna nawet zbliżać się do żadnych dzieci.

1-77-662x372

Desiree LaBlanc od jakiegoś czasu szukała opiekunki dla swojej córeczki. Znajomi zasugerowali jej 28-letnią Christinę Williamson, która prowadziła domowy żłobek w sąsiedztwie. Desiree porozmawiała z Christine i uznała, że kobieta robi dobre wrażenie. W końcu polecili ją znajomi.

Już wkrótce nowa opiekunka zaczęła pracę i wszystko zapowiadało się świetnie. Desiree dostawała kilka razy dziennie zdjęcia swojej córeczki z nową opiekunką, które utwierdzały matkę w przekonaniu, że dokonała właściwego wyboru.

2-68-662x372

Któregoś dnia, gdy była w pracy, zadzwonił do niej przełożony i poinformował, że musi natychmiast zabrać swoje dziecko od Christiny. Jak najszybciej pojechała na miejsce, gdzie dowiedziała się o strasznych rzeczach, jakie tam się działy. Jej córka była maltretowana…

3-60-662x372

Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki mężowi opiekunki, który zauważył zmianę w zachowaniu żony i postanowił zainstalować w domu ukrytą kamerę. Po obejrzeniu nagrania długo nie mógł dojść do siebie. Williamson rzucała dziećmi, wykręcała im ręce, a nawet wpychała im ubrania w usta, aby nie płakały. Szczęśliwym trafem żadne z dzieci nie odniosło poważniejszych obrażeń fizycznych.

Zszokowany mąż postanowił od razu poinformować rodziców wszystkich dzieci będących pod opieką Christiny, że muszą je jak najszybciej zabrać.

4-52-662x372

Nagranie przekazano policji, a okrutna opiekunka usłyszała wyrok 5 lat więzienia.

Trzeba naprawdę być wyjątkowo ostrożnym wybierając opiekunów dla dzieci. Pozory niestety czasami bardzo mylą…

Źródło: youtube.com

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
35
Smutny
Smutny
361
Zły
Zły
1014

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz