Home Kategorie Poruszające Trzech mężczyzn próbowało zgwałcić nastolatkę w jej domu. Broniła się, więc oblali ją kwasem. 10 lat później wygląda TAK

Trzech mężczyzn próbowało zgwałcić nastolatkę w jej domu. Broniła się, więc oblali ją kwasem. 10 lat później wygląda TAK

Ta historia wydarzyła się naprawdę, a zdjęcia są autentyczne. Zamieszczone fotografie mogą wywołać silne emocje, ale… to tylko zdjęcia.

Sonali Mukheriee przeszła piekło, jej historia ma na szczęście dobre zakończenie, choć kobieta już nigdy nie będzie zachwycać urodą, jak kiedyś.

Sonali miała 17 lat, bardzo lubiła szkołę, dobrze się uczyła i miała wiele planów na przyszłość, była też wyjątkowo piękna. Właśnie jej uroda zwróciła uwagę trzech sąsiadów.

Mężczyźni zaczęli ją śledzić, czekali na nią pod szkołą, szli za nią nawet na lekcje. Sonali była przerażona, dlatego jej ojciec postanowił ją chronić i zaczął odprowadzać ją wszędzie, gdzie szła. W Indiach gwałty są niestety codziennością, dlatego Sonali wiedziała, że ma się czego bać. Nikt jednak nie sądził, że dziewczyna nie będzie bezpieczna nawet w domu.

114845588661

Gdy nastolatka była sama w domu, jej sąsiedzi włamali się, by ją zgwałcić. Byli zaskoczeni, że dziewczyna się broni i wzywa pomocy.

Aby ukarać ją za to „nieposłuszeństwo”, oblali jej twarz kwasem… Sonali zapamiętała tylko przeraźliwy ból, jakby całe jej ciało płonęło i straciła przytomność. Obudziła się w szpitalu, a jej życie zmieniło się na zawsze…

214845588662

Nie była w stanie ruszać się, mówić ani jeść. Kwas pochłonął znaczną część jej twarzy i nie udało się jej uratować. Zupełnie zniszczone zostały jej uszy i powieki. Lekarze długo i z trudem starali się nadać jej twarzy „ludzki aspekt”.

314845588663

Przez kolejne miesiące Sonali czuła tylko ogromny ból. W ciągu następnych 10 lat przeszła 27 operacji, a jej rodzice sprzedali cały majątek, by zapłacić za leczenie. W tym samym czasie, gdy Sonali i jej rodzina cierpieli, jej oprawcy zostali przez sąd skazani na 9 lat więzienia, z czego za kratkami spędzili tylko 2 lata! Sonali odwoływała się od tego wyroku, ale bezskutecznie.

Najwyraźniej tamtejszy sąd mało wie o sprawiedliwości…

414845592044

Po 10 latach Sonalia zrezygnowała z dalszej walki. Wystąpiła do rządu z prośbą o zgodę na eutanazję. Wtedy stało się coś niesamowitego!

Sonali została zaproszona do popularnego programu telewizyjnego, gdzie opowiedziała o tym, co ją spotkało. Następnie wzięła udział w kolejnym, w którym została nagrodzona 40 000 euro. Wtedy jej życie zaczęło powoli zmieniać się na lepsze.

514845596365

Tysiące przejętych jej losem ludzi zaczęło żądać sprawiedliwości i wymierzenia kary jej oprawcom. Jednym z nich był 29-letni inżynier, Chittaranjan Tiwari. Postanowił poznać Sonali, a po spotkaniu nie mógł już o niej zapomnieć. Niedługo po tym pobrali się. Poniżej możecie zobaczyć fotografię ich 3-osobowej rodziny.

614845596366

Nadali swojej córeczce imię Pari, czyli „twarz anioła”. Oby odziedziczyła po mamie nie tylko jej niegdysiejszą urodę, ale też siłę charakteru!

714845597207

Źródło i fotografie: Youtube

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
13
Smutny
Smutny
227
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz