Home Kategorie Ludzie W życiu nie zgadniesz, co miesiąc urodzenia potrafi powiedzieć o osobowości kobiety

W życiu nie zgadniesz, co miesiąc urodzenia potrafi powiedzieć o osobowości kobiety

Nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale osoby, które urodziły się w tym samym miesiącu, często dzielą wspólne cechy osobowości. Wiele osób uważa, że nie jest to przypadek.

Jak się okazuje, to w którym miesiącu się urodziłaś, dużo mówi o tym jaka jesteś z charakteru.

Nie wierzysz? Sprawdź poniżej co mówi o Tobie miesiąc urodzin. Daj znać czy wszystko się zgadza 🙂

 

STYCZEŃ

uro1

Kobiety, które urodziły się w styczniu zazwyczaj są ambitne, mają własne zdanie na każdy temat i są niezwykle pracowite. Dodatkowo potrafią podejmować decyzje bez emocji i są świetnie zorganizowane. Oprócz tego często bywają uparte i wymagające.

Wszystkie te cechy sprawiają, że nadają się na liderów. Jednak mimo wszystko są bardzo wrażliwe i mają problemy z wyrażaniem emocji. Kobiety urodzone w styczniu kochają dzieci i są lojalnymi partnerkami.

 

LUTY

uro2

Panie, które przyszły na świat w lutym są wolnymi duchami. Nie boją się ryzykować i często się zmieniają. W jednej chwili potrafią być cichutkie i niedostępne, tylko po to, aby za moment być wulkanem energii.

To może Cię zainteresować:  Nie tylko przewidział śmierć Kobe Bryanta 8 lat temu. On wiedział w jaki sposób do tego dojdzie.

Kobiety urodzone w lutym nie lubią ograniczeń, przesądów i ustalonych reguł. Są bardzo kreatywne. Jeśli chodzi o uczucia, są bardzo romantyczne. Cenią sobie przyjaźnie.

 

MARZEC

uro3

Kobiety, które urodziły się w marcu są wrażliwe i spokojne. Mimo to, drzemie w nich magiczna siła, która działa jak magnes na innych. Nigdy nie odmawiają pomocy i zawsze stawiają potrzeby innych na pierwszym miejscu. W związku cenią sobie szczerość i wierność. Osoby z marca przejawiają talenty artystyczne.

 

KWIECIEŃ

uro4

Panie urodzone w kwietniu z jednej strony uwielbiają towarzystwo ludzi i nie boją się być w centrum uwagi, z drugiej zaś nie przepadają za wylewnymi rozmowami na swój temat. Prywatne sprawy wolą zachować dla siebie.

Bardzo dobrze sprawdzają się w roli dyplomatek, które łagodzą największe konflikty. Ponadto zawsze potrafią znaleźć nić porozumienia z rozmówcą. Dodatkowo kobiety z kwietnia są hojne, wrażliwe i pracowite.

To może Cię zainteresować:  W nocy, po kryjomu urodziła dziecko, a jej mąż spalił noworodka w piecu. Wyrok sądu jest wstrząsający!

 

MAJ

uro5

Maj jest nieprzewidywalnym miesiącem i tak samo jest z kobietami w nim urodzonymi. Często zmieniają zdanie, jednak mają też kilka żelaznych zasad, których nigdy nie złamią. Kobiety urodzone w maju przyciągają silnych partnerów i mają sporo znajomych. Uwielbiają podróżować oraz doceniają sztukę.

 

CZERWIEC

uro6

Panie urodzone w czerwcu nienawidzą półśrodków. Są szczere aż do bólu i mają silną wolę. Kochają mieć wszystko zaplanowane i poukładane, jednak nie narzucają swojego zdania innym. Bez problemów nawiązują przyjaźnie i mają świetne poczucie humoru. Łatwo je zranić.

Multikino: nachos, popcorn, napój
Multikino: nachos, popcorn, napój
16,99 zł
25,90 zł
1 dzień
do końca oferty!
Zestawy barowe od 10.07.2020: napój z popcornem (od 16,99 zł) lub nachosami (od 21,99 zł) w sieci kin Multikino do -35%

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
1229
Ha ha
Ha ha
283
Wow
Wow
370
Smutny
Smutny
245
Zły
Zły
165

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz