Home Kategorie Zwierzęta Podczas spaceru usłyszała ciche wołanie o pomoc. Kiedy się zbliżyła, dokonała makabrycznego odkrycia

Podczas spaceru usłyszała ciche wołanie o pomoc. Kiedy się zbliżyła, dokonała makabrycznego odkrycia

Pewna Portugalka wyszła na spacer. Było upalne lato, ponad 40 stopni. Wówczas nie spodziewała się, że ta decyzja na zawsze zmieni jej życie.

Tego dnia kobieta uratowała małego kotka. Dzięki jej pomocy, niewinna istota przestała cierpieć i została uwolniona z pułapki.

Portugalka usłyszała dziwne dźwięki podczas spaceru. W pierwszym momencie pomyślała, że to ptaki. Jednak kiedy zaczęła się rozglądać zobaczyła coś strasznego. Dostrzegła główkę kota, który uwięziony był między budynkiem, a skrzynką elektryczną.

kot1

„Kotek, którego znalazłam, wołał o pomoc. Jego głowa utknęła pomiędzy ścianą a rozdzielnicą prądu. Wisiał jedynie na swojej głowie. Nie mam pojęcia jak do tego doszło…”

Zwierze bardzo cierpiało. Widać było, że walczy o życie. Kobieta postanowiła natychmiast zadziałać. Zadzwoniła do swoich rodziców i wezwała straż pożarną.

kot2

Kiedy strażacy dotarli na miejsce myśleli, że kot już nie żyje. Zorientowali się jednak, że tak nie jest. Kotek żył, ale jego stan był ciężki.

kot3

Postanowili wyciągnąć zwierzę, nacierając je olejem i popychając miotłą. Jednak ich próby spełzły na niczym. Wtedy stwierdzili, że usuną przeszkodę, która uniemożliwiała kotu ucieczkę.

kot4

Pozbycie się skrzynki elektrycznej wymagało szczególnej ostrożności. W akcji ratunkowej pomogli policjanci.

kot5

Niestety, okazało się, że strażacy nie są w stanie usunąć skrzynki. Wezwano więc przedstawiciela firmy odpowiedzialnej za instalację elektryczną. I tym razem nie udało się pomóc zwierzęciu.

kot6

Kurs online: Specjalista social media
Kurs online: Specjalista social media
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. social media z certyfikatem za 69 zł z firmą Kar-Group

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
248
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz