Home Kategorie Niesamowite 270 kilogramowa kobieta przyjeżdża w nocy do szpitala. Rodzi chłopca, który waży aż 18 kg!

270 kilogramowa kobieta przyjeżdża w nocy do szpitala. Rodzi chłopca, który waży aż 18 kg!

Do szpitala w Perth, w Australii zgłosiła się pewna kobieta. Okazało się, że pacjentka ważąca 270 kg jest w zaawansowanej ciąży!

Ze względów na rozmiary matki i to, że nie poddawała się regularnym badaniom ginekologicznym, lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia.

I tak oto na świat przyszedł zupełnie zdrowy noworodek. Jednak wyróżniał się na tle innych świeżo urodzonych dzieci. Chłopiec ważył 18 kilogramów! Niewiarygodne, gdyż taką wagę uzyskuje zazwyczaj dopiero kilkuletnie dziecko.

Narodziny dziecka przejdą do historii. Wszystko ze względu na jego rozmiary. Podobno jest to największy noworodek jaki kiedykolwiek się urodził.

To może Cię zainteresować:  Gigantyczny wzrost opłaty za brak biletu parkingowego. Warszawiacy wściekli

dziecko1

Ponieważ kobieta ma taką straszną nadwagę, jej bliscy nie mogli zawieźć jej do szpitala samochodem. Trafiła tam w karetce.

dziecko2

Lekarze z początku sądzili, że kobieta urodzi bliźniaki, albo nawet trojaczki.

„Miałem do czynienia z wieloma kobietami, które zmagały się z problemem otyłości, ale ten poród był wyjątkowy. Początkowo myślałem, że kobieta spodziewa się bliźniaków lub nawet trojaczków. Okazało się, że jest tylko jeden, duży i silny chłopiec. Najwyraźniej w przyszłości zostanie graczem rugby” – powiedział jeden z lekarzy.

To może Cię zainteresować:  17-letnia Dżesika odpowie za brutalne zabójstwo 38-latka. Biegli twierdzą, że była poczytalna.

Do momentu narodzin tego chłopca, za największego noworodka uznawano dziecko z RPA, które urodziło się w 1983 roku i ważyło 17,2 kilograma.

Nigdy wcześniej nie słyszeliśmy o takich narodzinach. Mamy nadzieję, że maluch nie będzie miał żadnych problemów ze zdrówkiem, bo na dużego z pewnością wyrośnie 🙂

 

Źródło: worldnewsdailyreport.com

Badania ginekologiczne
Badania ginekologiczne
59,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Badania ginekologiczne z cytologią i więcej od 59,99 zł w Centrum Medycznym ProClinic

Twoja reakcja?

Super
Super
414
Ha ha
Ha ha
219
Wow
Wow
1587
Smutny
Smutny
168
Zły
Zły
124

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz