Home Kategorie Poruszające 92-letnia kobieta była latami więziona w chlewie przez swojego syna i synową…

92-letnia kobieta była latami więziona w chlewie przez swojego syna i synową…

Język chiński ma specjalne słowo na „nabożność synowską” – jest to „Xiao”. To bardzo ceniona zaleta, na którą składają się: posłuszeństwo wobec rodziców i starszego rodzeństwa, szacunek wobec nich, opieka, naprawianie i ukrywanie ich błędów.

Nie wszyscy jednak uważają takie postępowanie za ważne…

Ta 92-letnia kobieta była latami więziona w brudnym chlewie w miejscowości Guangxi w Chinach. Była tam całkowicie zamknięta, głodzona i wychudzona do tego stopnia, że było jej widać wszystkie kości.

92-latka-zamknieta-w-chlewie1

Osoba, która ją tam znalazła, nagrała wideo i wrzuciła do jednej z chińskich sieci społecznościowych. Staruszka jest w opłakanym stanie. Została tam zamknięta przez własnego syna i jego żonę. Pomieszczenie w którym była przetrzymywana było tak małe, że kobieta nie mogła w nim nawet chodzić. Wszystko aż lepiło się od brudu, a za łóżko służyła jej deska ze starą kołdrą.

To nie jest niestety wyjątkowa sytuacja w Chinach, podobne odkrycia były dokonywane już wcześniej. Wydaje się, że jest to niestety powszechny sposób traktowania uciążliwych członków rodziny.

92-latka-zamknieta-w-chlewie3

Kobieta została na szczęście uwolniona przez policję i zabrana do szpitala, gdzie otrzymała odpowiednią opiekę.

Na pytanie, jak doszło do tej sytuacji, wyjaśniła, że została tak potraktowana przez syna i synową. Policja prowadzi obecnie śledztwo w tej sprawie.

92-latka-zamknieta-w-chlewie2

Ciężko będzie jej pewnie dojść do zdrowia mając świadomość, jak potraktował ją własny syn. Oby ta para oprawców została odpowiednio ukarana, by inni nie odważyli się na podobne postępowanie.

Źródło: youtube.com

Oczyszczona i nawilżona cera
Oczyszczona i nawilżona cera
129,99 zł
300,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Hialuronowe nawilżenie z mikrodermabrazją diamentową od 129,99 zł w CLINIQA Cosmetic & Medical Beauty Joanna Głos-Bonek

Twoja reakcja?

Super
Super
25
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
40
Smutny
Smutny
1661
Zły
Zły
2119

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz