Home Kategorie Zdrowie Rząd w końcu przyznał, że marihuana naprawdę zabija komórki nowotworowe!
55.38K

Rząd w końcu przyznał, że marihuana naprawdę zabija komórki nowotworowe!

Najwyraźniej fakt, że konopie z powodzeniem niszczą komórki rakowe, w USA nie jest już uważany tylko za kolejną teorię spiskową.

Czy to oznacza, że można traktować to zioło jako element profilaktyki przeciwnowotworowej i czy ktokolwiek jeszcze ośmieli się sprzeciwiać stosowaniu konopi w celach medycznych?

Według Amy Willis z Metro.co.uk , rząd USA dodał do swojej strony informacyjnej na temat raka, podstronę o zastosowaniu konopi i kannabinoidów. Podaje ona:

National Cancer Institute, część Departamentu Zdrowia, informuje, że konopie mogą być skuteczne w leczeniu efektów ubocznych raka oraz terapii przeciwnowotworowej. Mogą być stosowane poprzez palenie, spożywanie w produktach pieczonych, picie naparu, a nawet w postaci sprayu pod język.

Strona wymienia liczne zastosowania medyczne konopi, takie jak łagodzenie stresu i bólu, zastosowanie przeciwzapalne i przeciwwirusowe, przeciwlękowe, przeciwnowotworowe, zmniejszenie skurczów mięśni przy stwardnieniu rozsianym i wiele innych.

maruhanaŹródło: faktykonopne.pl

Wyjaśnia również, w jaki sposób eksperymenty laboratoryjne wykazały ich zdolność do unicestwiania komórek rakowych.

Willis dodaje:

– Liczne badania naukowe w przeszłości sugerowały takie działanie, a w kwietniu tego roku należący do rządu USA National Institute on Drug Abuse potwierdził w swojej publikacji informację, że konopie mogą zmniejszyć guzy mózgu poprzez zabijanie komórek nowotworowych.

Czy po tym, jak amerykański rząd przyznał, że konopie mają działanie przeciwrakowe, rządy europejskie pójdą jego śladem?

Konopie (Cannabis) to niezwykle pożyteczna roślina, która może skutecznie leczyć różnorodne choroby, w tym również raka, nie powodując żadnych skutków ubocznych. Dlatego jest naszym obowiązkiem wspieranie walki o umożliwienie cierpiącym ludziom korzystania z ich dobroczynnego działania.

Źródło: healthyfoodhouse.com

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
249,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Lot paralotnią w tandemie (249,99 zł) i wideofilmowaniem (od 289,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros

Twoja reakcja?

Super
Super
766
Ha ha
Ha ha
79
Wow
Wow
214
Smutny
Smutny
39
Zły
Zły
35

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz