Home Kategorie Poruszające Została zgwałcona ponad 43 000 razy! Dzisiaj robi coś, czego nikt by się nie spodziewał…

Została zgwałcona ponad 43 000 razy! Dzisiaj robi coś, czego nikt by się nie spodziewał…

Została zgwałcona ponad 43 000 razy! Dzisiaj robi coś, czego nikt by się nie spodziewał…

Karla miała zaledwie 12 lat, kiedy spotkała mężczyznę, który był miłością jej życia. Przynajmniej tak myślała…

Chłopak był starszy od niej o 10 lat i bardzo imponował nastolatce. Obsypywał ją prezentami i spełniał różne zachcianki. Dziewczyna miała dość biedy i mieszkania w ciasnym domu z rodzicami. Postanowiła uciec i zostawić wszystko dla mężczyzny, który okazał się być najgorszym co mogło ją spotkać.

12-latka nie miała wtedy pojęcia, że popełniła największy błąd w swoim życiu.

g1

Karla była zakochana w chłopaku po uszy. Jednak z czasem, jej wymarzona druga połówka zmieniła się nie do poznania. Okazało się, że 22-latek jest alfonsem.

Kiedy nastolatka dowiedziała się o tym, chciała uciec i zakończyć znajomość. Została opluta i uderzona żelazkiem. Chłopak miał dość niewygodnego gościa w domu, dlatego sprzedał 12-latkę innym alfonsom. Do dzisiaj Karli ciężko mówić o tamtych wydarzeniach…

g2

Od tamtego dnia, jej życie zmieniło się w piekło. Została prostytutką, która pracowała 14 godzin dziennie. Obsługiwała mężczyzn każdego dnia przez cztery lata. W ciągu doby miała nawet 30 klientów. Często zdarzało się, że byli wulgarni i znęcali się nad nią. Wiedzieli, że Karla to jeszcze dziecko, ale nikt jej nie pomógł. Nastolatkę odwiedzali policjanci, pastorzy, politycy… Nikt nic nie zrobił.

Dziewczynie udało się uciec z tego piekła dopiero w wieku 16 lat. Nie udałoby się to gdyby nie akcja, która została przygotowana przez organizację, zajmującą się pomocą dzieciom w podobnej sytuacji. Jednak to co przeżyła nigdy jej nie opuści.

Wyliczyła, że została zgwałcona ponad 43200 razy. Nikt w tym czasie jej nie pomógł. Wielokrotnie miała myśli samobójcze, ale w głębi duszy liczyła, że kiedyś się to skończy.

g3

Karla chce głośno mówić o tym co się jej przytrafiło. Chciałaby uświadomić ludzi, a w szczególności młode dziewczyny. W jej kraju prostytucja to coś normalnego. Kobieta chce z tym walczyć.

– „Dziś, po tym co przeszłam, wiem, że na świecie nie ma nic pewnego. Mam 23-lata i nie wiem, co spotka mnie jutro. Tak naprawdę śmierć może czaić się za rogiem. Dlatego każdy z nas powinien mieć ograniczone zaufanie do poznanych ludzi. Mogą udawać, aby zyskać nasze zaufanie.”

g4

Mimo iż tyle przeszła w swoim życiu, nadal ma energię i zapał, aby walczyć z prostytucją. Nie boi się chodzić po ulicach i szukać dziewczyn, które przeżywają podobne piekło co ona.

Źródło: youtube.com

[lol_show_groupon_ads desktop="article" mobile="article"]

Twoja reakcja?

Super
Super
52
Ha ha
Ha ha
22
Wow
Wow
66
Smutny
Smutny
708
Zły
Zły
160

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz