Home Kategorie Niesamowite 23-letnia kobieta sądziła, że będzie mieć bliźnięta, ale gdy podczas USG lekarz powiedział jej prawdę, nie mogła przestać płakać

23-letnia kobieta sądziła, że będzie mieć bliźnięta, ale gdy podczas USG lekarz powiedział jej prawdę, nie mogła przestać płakać

Ciąża, zwłaszcza ta pierwsza, wywraca życie każdej pary do góry nogami. Zmienia się wszystko – priorytety rodziców, sposób patrzenia na świat…

Czeska para Alexandra Kinova i jej narzeczony Antonio mieli tylko po 23 lata, gdy dowiedzieli się o ciąży kobiety. Przez myśl im jednak nie przyszło, że w ich wypadku zmiana będzie dużo większa niż u innych rodziców!

Brzuch Alexandry rósł w wyjątkowo szybkim tempie, dlatego kobieta bez zaskoczenia przyjęła informację o ciąży bliźniaczej. Jednak już podczas następnego badania USG lekarze szybko zweryfikowali swoją diagnozę. Rodzice zostali poinformowani, że mogą spodziewać się trojaczków! Już wówczas Alexandra z trudem hamowała łzy.

To może Cię zainteresować:  W wieku 64 lat zaszła w czternastą ciążę. Tym razem w jej brzuchu rozwijało się...

Młoda para nie miała pewności, jak poradzą sobie z wychowaniem chociażby jednego dziecka, a tymczasem okazało się, że będzie ich aż trójka. Czekało ich prawdziwe wyzwanie! Jednak dopiero następne badanie przeraziło ich na dobre…

114856131471Źródło: Facebook

Przy kolejnym USG lekarz zobaczył rozwijający się czwarty płód. Od tej pory rodzice obawiali się umawiać na kolejne rutynowe badania… Ostatecznie Alexandra wydała na świat pierwsze w Czechach pięcioraczki!

Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda brzuch kobiety noszącej piątkę dzieci, to spójrzcie na to zdjęcie.

214856134722Źródło: Facebook

Niedługo przed terminem za sprawą cesarskiego ciecia na świecie pojawiła się piątka zdrowych maluszków: czterech chłopców (Deniel, Michael, Alex i Martin) i jedna dziewczynka (Terezka).

To może Cię zainteresować:  Matka patrzy na twarz noworodka i od razu wie, że nie jest jej. Robi test DNA, który daje szokujący wynik.

Na szczęście młodzi rodzice radzą sobie wyśmienicie, a dodatkowo…

314856134733Źródło: Facebook

Pięcioraczki wywołały ogromne zainteresowanie medialne, dzięki czemu rodzina uzyskała specjalne finansowe od rządu i indywidualnych darczyńców.

414856134734Źródło: Facebook

Maleństwa są wyjątkowo fotogeniczne, pewnie nie będzie trzeba długo czekać na pierwsze propozycje udziału w reklamach 🙂

514856134735Źródło: Facebook

Jeśli zainteresowała Cię ta historia, przekaż ją dalej!

Źródło: Facebook

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
119,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca lipoliza iniekcyjna: 1 zabieg za 119,99 zł i więcej w Promedica – 2 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
2844
Ha ha
Ha ha
65
Wow
Wow
531
Smutny
Smutny
24
Zły
Zły
44

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz