Home Kategorie Poruszające 35 lekarzy nie było w stanie mu pomóc. Dopiero szalony pomysł matki zadziałał! Zaryzykowała, ale było warto!

35 lekarzy nie było w stanie mu pomóc. Dopiero szalony pomysł matki zadziałał! Zaryzykowała, ale było warto!

Nie ma nic gorszego i bardziej bolesnego dla matki, niż codziennie patrzyć na cierpienia swojego dziecka. Stephanie Smith dzień w dzień widziała swojego płaczącego z bólu synka, któremu nikt nie potrafił pomóc.

Ostatecznie kobieta postanowiła zaufać swojej intuicji… Widząc swojego trzymiesięcznego synka Isaiaha wyjącego z bólu, chciała przynieść mu ulgę. Jesteście w stanie wyobrazić sobie przez całe życie znosić ból? Chłopczyk, odkąd ukończył 3 miesiące, borykał się z dziwnym zapaleniem skóry. Cały czas miał niezwykle bolesne wysypki, które pojawiały się pod wpływem najróżniejszych czynników, jak np. płyny do płukania ubrań, a nawet unoszące się w powietrzu resztki perfum.

dziecko1

Na skórze chłopca tworzyły się otwarte rany, a jakikolwiek dotyk sprawiał niesamowity ból. Stephanie opowiada, że płakała, bo nie mogła go dotknąć ani przytulić. Żadna matka nie chce widzieć swojego dziecka w takim stanie.

dziecko2

Rodzice chłopczyka odwiedzili w sumie trzydziestu pięciu różnych lekarzy. Większość z nich twierdziła, że dziecko cierpi z powodu egzemy, czyli choroby wywołanej alergenem i zalecali stosowanie sterydów.

dziecko3

Niestety, środki te pomagały na krótko, a potem uzależniały organizm do tego stopnia, że chłopiec musiałby przyjmować ich coraz więcej. Matka zaczęła szukać pomocy na forach internetowych, gdzie utwierdziła się w przekonaniu, że stosowanie sterydów nie przyniesie nic dobrego. Postanowiła więc zaufać swojej intuicji.

dziecko4

Zauważyła, że dziecko wycisza się podczas…

Up to 72% Off on Facial at Pracownia Urody
Up to 72% Off on Facial at Pracownia Urody
69,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Up to 72% Off on Facial at Pracownia Urody

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
6037
Ha ha
Ha ha
53
Wow
Wow
575
Smutny
Smutny
372
Zły
Zły
158

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz