Home Kategorie Poruszające Doberman złapał dziewczynkę za pieluchę i rzucił nią przez całe podwórko! Powód jest szokujący!

Doberman złapał dziewczynkę za pieluchę i rzucił nią przez całe podwórko! Powód jest szokujący!

Adoptując psa, można wypełnić swoje życie wspaniałymi chwilami. Takie zwierzęta często mają za sobą straszną historię, a Ty dajesz im opiekę, jedzenie i dach nad głową, za co są Ci wdzięczne do końca życia.

Ta rodzina z Australii postanowiła przygarnąć do swojego domu psa imieniem Khan. Ten biedny doberman miał naprawdę ciężko w życiu. Dlatego też nowi właściciele obiecali, że zrobią wszystko, aby Khan czuł się jak członek rodziny. Jednak  w czwartym dniu pobytu w nowym domu, pies zaczął bardzo dziwnie zachowywać się w stosunku do 17-miesięcznej córki, imieniem Charlotte.

Próbował ją popychać, a gdy matka starała się zareagować, jej córka znalazła się wysoko w powietrzu i przeleciała przez całe podwórko. Catherine, matka dziecka, była początkowo przerażona tym co się stało.

Jednak zrobiło się jeszcze dziwniej kiedy usłyszała głośny skowyt Khana, który brzmiał tak, jakby poważnie się zranił. To co kobieta zobaczyła chwilę później było nieprawdopodobne…

doberman1

Dobermany nie cieszą się dobrą reputacją. Ludzie postrzegają je jako rasę agresywną. Wiele osób uważa, że ich wygląda jest groźny i przypomina drapieżniki. Dlatego, najczęściej te zwierzęta są ignorowane w schroniskach. Warto jednak zaznaczyć, że nie ma czegoś takiego jak „złe rasy”, tylko źli ludzie, którzy je wychowują.

doberman2

Mimo wszystko, Catherine postanowiła przyjąć Khana pod swój dach. Była zdania, że wszystkie zwierzęta zasługują na dom pełen miłości i szczęścia.

doberman3

Doberman czuł się wspaniale przez te kilka dni, które spędził w nowym domu. Wszystko zdawało się być w porządku. Jednak kiedy Charlotte była zajęta zabawą z Khanem w ogrodzie, matka zauważyła coś dziwnego w zachowaniu psa.

Khan zdawał się być bardziej agresywny niż zwykle. Catherine wiedziała o tym, że był źle traktowany przez poprzedniego właściciela i pewnie nadal odczuwa strach przed ludźmi. Khan popychał dziewczynkę i warczał. Zanim Catherine zdążyła zareagować, pies złapał Charlotte za pieluchę i rzucił kilka metrów przez podwórko. Chwilę później było słychać straszny skowyt bólu.

doberman4

Jak się okazało, Khan został ugryziony w łapę przez jadowitego węża. W Australii znaleźć można mnóstwo różnych jadowitych zwierząt, a jad tego węża może być śmiertelnie niebezpieczny, szczególnie dla dziecka w wieku Charlotte.

Ugryziony w łapę pies, starał się bronić dziewczynki przed gadem. Ledwo stojąc na nogach szczekał i warczał, aby odstraszyć napastnika. Udało mu się to pomimo jadu w żyłach, po czym upadł na ziemię.

doberman5

Catherine od razu zawiozła go do kliniki, gdzie pies dostał odpowiednie antidotum. Na szczęście udało się go uratować.

Minęło ledwie cztery dni odkąd Khan pojawił się w tym domu, a już był w stanie oddać swoje życie, aby ratować nową rodzinę.

doberman6

Jeśli jesteś zdania, że dobermany są agresywne, to być może i masz rację. Ale są agresywne jedynie wobec tego, co może zagrozić ich bliskim. Dobermany tak samo jak inne psy są bardzo lojalne, a jeśli da się im trochę miłości to możemy być pewni, że będziemy mieć najlepszego przyjaciela na całe życie.

Źródło: littlethings.com

Stomatologia
Stomatologia
24,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Fluoryzacja, skaling, przegląd jamy ustnej i więcej od 24,99 zł w Gabinecie Stomatologicznym Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
2012
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
337
Smutny
Smutny
100
Zły
Zły
40

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz