Home Kategorie Poruszające Atrakcyjna 20-latka wybiera się z koleżankami na imprezę. Po powrocie do domu wygląda tak…

Atrakcyjna 20-latka wybiera się z koleżankami na imprezę. Po powrocie do domu wygląda tak…

Jacqui Subrido zawsze marzyła o wyjeździe do USA. Kiedy w końcu jej marzenie miało się spełnić, dziewczyna była mocno podekscytowana i pełna oczekiwań.

W końcu trafiła do Teksasu. Piękna i młoda dziewczyna nie wiedziała, że jej marzenie zmieni się w koszmar. Jacqui pojechała ze znajomymi na imprezę. W innym lokalu bawił się 18-letni Reggie.

Reggie nie stronił od alkoholu, mimo iż ten jest dozwolony od 21. roku życia w Teksasie. Żadne z nich nie miało jeszcze pojęcia o tym, że ich drogi miały się przeciąć i to w tak tragicznych okolicznościach.

pijak1

Dziewczyna wraz z dwiema koleżankami w końcu postanowiła wrócić do domu. Cała trójka była trzeźwa. W tym samym czasie, pijany Reggie również wracał do domu… samochodem. Kiedy dwa pojazdy spotkały się przypadkowo na drodze, chłopak stracił panowanie nad kierownicą i zderzył się z autem Jacqui.

pijak2

Obydwie koleżanki Jacqui zginęły na miejscu. Ona natomiast była uwięziona pod deską rozdzielczą, a ogień zaczynał się wdzierać do środka. Zanim na miejscu zjawiła się pomoc, pożar zdążył już dotrzeć do zaklinowanej dziewczyny. Jacqui cały czas krzyczała. Kiedy w końcu udało się ją wyciągnąć z płonącego wraku, nastała cisza.

pijak3

Dziewczyna, która cudem przeżyła wypadek, od razu trafiła do szpitala. Była bardzo ciężko poparzona.

Lekarze walczyli o jej życie, Jacqui musiała mieć amputowane palce obu dłoni, a jej oczy zupełnie spłonęły.

pijak4

Przez wiele miesięcy, dziewczyna musiała przejść dziesiątki operacji. Każdy dzień wypełniony był bólem. Jej życie już nigdy nie będzie takie jak kiedyś. Całe jej ciało pokryte jest bliznami, które są efektem tej tragicznej nocy.

pijak5

Reggie uciekł z miejsca wypadku z zaledwie kilkoma siniakami. Szybko został jednak aresztowany. Chłopak został skazany za spowodowanie śmierci dwóch osób, po tym jak wyszło na jaw, że…

Gładkie ciało
Gładkie ciało
109,00 zł
278,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Depilacja SPEC3 Hybrid i Light Sheer Desire/Duet na 2 partie ciała za 109 zł i więcej w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
17
Smutny
Smutny
840
Zły
Zły
138

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz