Home Kategorie Inspirujące Ślub zostaje wstrzymany po tym, jak z tyłu kościoła ktoś krzyknął. Panna młoda odwraca się i wybucha płaczem!

Ślub zostaje wstrzymany po tym, jak z tyłu kościoła ktoś krzyknął. Panna młoda odwraca się i wybucha płaczem!

Wszystko zapowiadało, że to będzie kolejny, normalny ślub. Para młoda – Tricia i Neil Swan – nie mieli ekstrawaganckich pomysłów na ceremonię, chcieli, żeby wszystko przebiegło spokojnie i uroczyście.

Nie sądzili, że dzień swojego ślubu, 3 lutego 2017, zapamiętają inaczej niż sobie wyobrażali.

Oboje małżonkowie przysięgli sobie wierność i miłość, po czym ksiądz zaczął śpiewać „How Great Thou Art”. Wtem zgromadzeni usłyszeli okrzyk dobiegający z głębi kościoła. Panna młoda spojrzała w tę stronę i zobaczyła, że ktoś z gości wstał i dołączył się do śpiewu. Następnie to samo zrobiła inna osoba, potem kolejna i kolejna… Ostatecznie do wspólnego wykonania tej pięknej pieśni przyłączyło się aż kilkudziesięciu śpiewaków.

Para młoda była zupełnie zaskoczona i niezmiernie wzruszona, podobnie jak goście. Dzięki takiej niespodziance to będzie dla wszystkich niezapomniana ceremonia już na zawsze. Podzielcie się tym nagraniem ze swoimi znajomymi i rodziną na Facebooku!

Źródło: YouTube

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
881
Ha ha
Ha ha
41
Wow
Wow
96
Smutny
Smutny
34
Zły
Zły
62

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz