Home Kategorie Niesamowite Kobieta uprawiała seks z nieboszczykiem w kostnicy. Ale nie to jest najgorsze…

Kobieta uprawiała seks z nieboszczykiem w kostnicy. Ale nie to jest najgorsze…

Już dawno nie słyszeliśmy czegoś tak szokującego. Nekrofilia to pociąg seksualny do martwych osób. Mimo iż dla normalnych ludzi wydaje się to niemożliwe, to jednak istnieją osoby z takim popędem.

38-letnia Felicity Marmaduke pracowała w miejskiej kostnicy w Missouri . Pracodawca był z niej zadowolony, bo widział, że kobieta bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy.

zwłoki-1

Szokujące zainteresowania kobiety wyszły na jaw, kiedy pewnego dnia do kostnicy przywieziono ciało mężczyzny z wypadku samochodowego. Felicity zaczęła myć martwego człowieka, zupełnie tak jak to robiła zawsze. W pewnym momencie zauważyła u niego erekcję (co czasem zdarza się u martwych mężczyzn). Kobieta nie potrafiła pohamować swojego popędu. Upewniła się, że drzwi są zamknięte i zaczęła uprawiać seks ze zmarłym. Według tego, co potem zeznała, mężczyzna miał orgazm, co również może się zdarzyć, ale w bardzo nielicznych przypadkach (np. gdy ciało jest tuż po wypadku).

To może Cię zainteresować:  Uratowali zaniedbane dziecko i wykąpali je na komisariacie. Brawa dla tych policjantów!

nekro1

Kilka tygodni później, kobiecie zaczął spóźniać się okres. Postanowiła zrobić test ciążowy, a jego wynik nie pozostawiał wątpliwości – ciąża. Nie miała pojęcia, kto mógłby być ojcem, ponieważ od dłuższego czasu nie uprawiała seksu z żadnym mężczyzną… nie licząc nekrofilii, której dopuszczała się w miejscu pracy.

W trakcie badania przyznała się lekarzowi, że jest niemożliwe aby była w ciąży, gdyż ostatnio miała zbliżenie seksualne jedynie z… trupem. Ginekolog nie wierzył własnym uszom. Wezwał policję, a ciężarna kobieta jeszcze tego samego dnia została aresztowana.

To może Cię zainteresować:  Znalazła jeżowca przy brzegu. Tylko spójrz, co zobaczyła, gdy go odwróciła.

Podczas przesłuchań, Felicity przyznała się, że wielokrotnie wcześniej dopuszczała się takich aktów. Powiedziała, że wykorzystywała organy zmarłych ludzi w celach seksualnych. Nie miał dla niej znaczenia wiek denata. Ostatecznie oskarżono ją o bezczeszczenie zwłok.

nekro2

Aż trudno w to uwierzyć, ale ta historia zdarzyła się naprawdę! Czasami strach pomyśleć, jakie dewiacje mają ludzie.

Źródło: zeppfeed.com

Kurs Online: coaching z certyfikatem
Kurs Online: coaching z certyfikatem
49,00 zł
229,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs Online: profesjonalny coaching z zaświadczeniem MEN za 49 zł z firmą Online Edukacja (zamiast 229 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
138
Ha ha
Ha ha
525
Wow
Wow
1096
Smutny
Smutny
287
Zły
Zły
1227

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz