Home Kategorie Poruszające Umiera w trakcie porodu swojego pierwszego dziecka. 24 godziny po tym, jak mąż się z nią pożegnał, dzieje się cud!

Umiera w trakcie porodu swojego pierwszego dziecka. 24 godziny po tym, jak mąż się z nią pożegnał, dzieje się cud!

Większość rodziców przed narodzinami dziecka nie zastanawia się szczególnie do kogo podobny będzie maluch, ani jakiej będzie płci, zależy im przede wszystkim na tym, żeby dziecko było zdrowe, a poród nastąpił bez problemów.

Podobnie myśleli Melanie Pritchard i jej mąż. Ciąża kobiety przebiegała poprawnie, a Melanie znosiła ją dobrze. Dlatego nikt nie podejrzewał, że podczas porodu może dojść do czegoś takiego…

Gdy u Melanie pojawiły się skurcze porodowe, kobieta odczekała stosowny czas, po czym wraz z mężem pojechała do szpitala. Na miejscu lekarze od razu zauważyli coś niepokojącego – Melanie miała drgawki. Natychmiast przewieziono ja na oddział intensywnej terapii. Taka sytuacja zdarza się raz na bardzo wiele przypadków.

114873151571

Źródło: Youtube

U kobiety zdiagnozowano zator płynem owodniowym. Jest to szczególna dolegliwość polegająca na tym, że płyn owodniowy dostaje się do krwi matki, przez co dochodzi do stanu przypominającego wstrząs anafilaktyczny. Ciśnienie w płucach rośnie, dochodzi do niewydolności serca i śmierci.

Tuż po tym, jak na świecie pojawiła się córeczka pary, serce Melanie stanęło. Jej mężowi, Dougowi, lekarze powiedzieli, żeby pożegnał się z żoną. Mężczyzna wspomina, że przyszła mu do głowy wówczas tylko jedna myśl, jak to się stało, że zaledwie po 3 latach małżeństwa został wdowcem. Nie rozumiał tego, co się dzieje. Spodziewał się, że to będzie najwspanialszy dzień jego życia, a tymczasem jego ukochana żona umierała. Lekarz zdiagnozował śmierć kliniczną, jednak brat Melanie – również lekarz – zdecydował się podjąć dalszą walkę.

214873154492

Źródło: Youtube

Chciał być obecny podczas operacji. Udało mu się wskazać źródło krwawienia, którego nie zauważyli inni. Po 24 godzinach stał się cud! Melanie otworzyła oczy! Niestety to jeszcze nie był koniec tej historii.

314873157003

Źródło: Youtube

Okazało się, że Melanie będzie potrzebować przeszczepu płuc. Tak się przynajmniej wydawało… Jednak już po tygodniu kobieta zaczęła samodzielnie oddychać! To było niewiarygodne! Matka, u której stwierdzono śmierć kliniczną nie tylko wybudziła się, ale i samodzielnie oddychała!

Historii Melanie współczesna medycyna nie jest w stanie wyjaśnić.

414873157014

Źródło: Youtube

Lot widokowy szybowcem
Lot widokowy szybowcem
149,99 zł
199 dni
do końca oferty!
Lot widokowy szybowcem za wyciągarką za 149,99 zł z Aeroklubem Rybnickiego Okręgu Węglowego w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
1353
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
287
Smutny
Smutny
53
Zły
Zły
44

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz