Home Kategorie Ludzie 14 seks rekordów, które totalnie Cię zaskoczą. #14 to czyste szaleństwo!

14 seks rekordów, które totalnie Cię zaskoczą. #14 to czyste szaleństwo!

Ludzie uwielbiają ze sobą rywalizować. Chcą cały czas wygrywać, dostawać najlepsze oceny i górować nad przeciwnikami.

O ile da się zrozumieć zdrową rywalizację w sporcie, w innych aspektach czasami przychodzi to z trudem. Zastanawiamy się, co Ci ludzie mają w głowach, że decydują się na tego typu rzeczy. W tym wpisie przeczytacie na temat seks-rekordów.

Znajdziecie tutaj dziwne konkursy, statystki związane z tą tematyką oraz dowiecie się ile lat ma najstarszy ojciec na świecie.

#1. Najdłuższy penis świata – 34,3 cm podczas erekcji

seks1

Największego penisa na świecie posiada Jonah Cardeli Falcon. Amerykanin był głównym bohaterem filmu dokumentalnego „Największy penis świata”, nagranego w 2006 roku. Jonah pomimo naturalnych predyspozycji, nigdy nie wystąpił w filmie pornograficznym.

#2. Najsilniejszy penis świata – 3 tony

seks2

Skoro mowa była o największym, nie można nie wspomnieć o najsilniejszym. Ciężko w to uwierzyć, ale w 2005 roku, Jin-Sheng z Tajwanu, przy pomocy sznura przywiązanego do swojego penisa, przeciągnął 3 tony.

#3. Najdłuższy lot spermy – 6 metrów

seks3

Ten rekord należy do Horsta Schultza, który wystrzelił nasienie na blisko 6 metrów w dal. Niemiec ustanowił również rekord strzelania spermą wzwyż. W tym wypadku udało mu się uzyskać wynik 3,7 metra.

#4. Największe naturalne piersi – 40 kg

seks4

Właścicielką największych naturalnych piersi jest Norma Stitz. Każda z jej piersi waży 20 kilogramów. Jest to spore obciążenie dla kręgosłupa. Piersi zaczęły rosnąć kiedy kobieta miała 8 lat. W wieku dziewięciu musiała już nosić stanik.

#5. Największa wagina – obwód 48 cm i ok. 15 cm średnicy

seks5

Kobieta z największą waginą świata żyła w latach 1846 – 1888. Pochodząca ze Szkocji Anne Swan kilkukrotnie szokowała danymi dotyczącymi jej życia. Miała 237 centymetrów wzrostu i pracowała w cyrku. Tam poznała miłość swojego życia, Martina Batesa, który był olbrzymem.

Owocem ich miłości był synek, który niestety urodził się martwy. Dziecko ważyło 12 kilogramów i miało 86 centymetrów wzrostu. Oszacowano, że wagina kobiety miała 48 centymetrów w obwodzie oraz 15 centymetrów średnicy w maksymalnym rozszerzeniu.

#6. Najsilniejsza wagina – 14 kg

seks6

Tatiana Kozhevnikova z Rosji to kobieta z najsilniejszą waginą świata. W tej drobnej blondynce drzemie niezwykła siła, wypracowana podczas kilkunastu lat ćwiczeń. Kobieta przy użyciu mięśni pochwy, potrafi podnieść14 kilogramów.

#7. Najdłuższa masturbacja – 9 godz. 58 min.

seks7

To osiągnięcie należy do Japończyka, Masanobu Sato. W 2009 roku wziął on udział w Światowym Masturbatonie. Podczas tego wydarzenia Sato masturbował się przez blisko 10 godzin.

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
399,00 zł
Oferta zakończona!
Rezonans magnetyczny głowy za 399 zł i więcej opcji w gabinetach TOMMA Diagnostyka Obrazowa – 21 lokalizacji

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
79
Ha ha
Ha ha
200
Wow
Wow
139
Smutny
Smutny
51
Zły
Zły
65

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz