Home Kategorie Ludzie Od lat był bezdomny i spał na ulicy… Ale gdy dano mu mikrofon, jego życie natychmiast zmieniło się o 180 stopni!

Od lat był bezdomny i spał na ulicy… Ale gdy dano mu mikrofon, jego życie natychmiast zmieniło się o 180 stopni!

Od czasu do czasu, w Internecie pojawiają się niezwykłe historie ludzi, które są tak oszałamiające, że aż ciężko w nie uwierzyć.

Historia Douga Seegersa jest jedną z nich. Jeszcze w 2014 roku jego życie było ponure i bezsensowne. Doug był bezdomny. Błąkał się po ulicach Nashville, nie wiedząc gdzie zje swój następny posiłek i czy w ogóle.

To może Cię zainteresować:  10-letnia dziewczynka wybrała niemożliwą do zaśpiewania piosenkę. 5 sekund później jury zbiera szczęki z podłogi.

Jedyną rzeczą, która trzymała go przy życiu była jego miłość do śpiewu. W marcu 2014 roku, piosenkarka Jill Johnson stworzyła reality show. Kiedy usłyszała o niezwykłym talencie bezdomnego, nie mogła zrobić nic innego jak zaprosić go do wzięcia udziału w programie.

Dzięki niej, Doug mógł nagrać teledysk i zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Nagranie podbiło serca internautów i pozwoliło zacząć nowe życie naszemu bohaterowi. Obejrzyj wspomniany teledysk i nie zapomnij podzielić się tą poruszającą historią ze znajomymi.

To może Cię zainteresować:  Chcieli zgwałcić nastolatkę w jej domu. Kiedy walczyła, oblali ją kwasem. Zobacz, jak wygląda po 10 latach.

Źródło: youtube.com

Depilacja laserowa do skutku
Depilacja laserowa do skutku
299,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa do skutku: 1 wybrana partia (od 299,99 zł) lub całe ciało (1499,99 zł) w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
55
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz