Home Kategorie Ludzie W 714 dni stracił aż 190 kilogramów. Dzięki ciężkiej pracy osiągnął coś niesamowitego, ale spójrz jak wygląda jego skóra!

W 714 dni stracił aż 190 kilogramów. Dzięki ciężkiej pracy osiągnął coś niesamowitego, ale spójrz jak wygląda jego skóra!

Historia Ronniego Browersa jest inspiracją dla wszystkich, którzy bezskutecznie starają się pozbyć zbędnych kilogramów. Mężczyzna w ciągu 714 dni zmienił się nie do poznania. Zobacz, jak wygląda dziś!

Ronnie był otyłym, ważącym 306 kg wrakiem człowieka, dziś jest wysportowany i cieszy się pełnią życiowej energii. W najgorszym momencie swojego życie, ważył tak dużo, że jego wagi nie było w stanie zarejestrować żadne urządzenia ważące.

Życie towarzyskie Ronniego nie istniało – mężczyzna nie mieścił się w kinowych fotelach, nie był w stanie usiąść na krzesełku na stadionie. Wyjście ze znajomymi było niemożliwe,
a załamany i samotny coraz częściej sięgał po niebezpieczne używki.

Gdy zdawało się, że na poprawę jego sytuacji nie ma szans, spotkał Jeffa Jonesa, trenera z Upstate w Stanie Nowy Jork. To za jego sprawą w życiu Ronniego dokonał się przełom. Mężczyzna zrozumiał, że jego serce dłużej nie wytrzyma takiego obciążenia i najprawdopodobniej odmówi posłuszeństwa nim Ronnie przekroczy 35 rok życia.

To może Cię zainteresować:  Kobieta rozwiedziona po 44 latach małżeństwa przechodzi oszałamiającą metamorfozę. Wygląda jakby zabrano jej kilkadziesiąt lat.

Choć początkowo mężczyzna załamał się i rozważał popełnienie samobójstwa, wkrótce wziął się w garść i postanowił zawalczyć o siebie i swoje zdrowie. Pomogła mu w tym jego stara, oddana przyjaciółka.

dmwr9btxgjivborw0kggoaaaa

Pomoc Giny D’Addario, kuzynki Nicka Murphy’ego, właściciela ośrodka Mission Fittness, okazała się nieoceniona. Ginie udało się nawiązać kontakt z dwójką specjalistów od fitnessu, którzy zdecydowali się pomóc Ronniemu. Warunek był jeden: mężczyzna miał całkowicie oddać się treningom i walce ze swoją tuszą.

Wiedział, że nie będzie to proste, a droga do szczupłej sylwetki będzie długa i wyboista. Stawka była wysoka, dlatego mężczyzna postanowił podjąć wyzwanie. Trenerzy zadbali o odpowiednią dietę Ronniego i pomagali mu prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Wkrótce pojawiły się pierwsze efekty.

ezqh97hati9j4aaqskzjrga

Wraz z utratą kolejnych kilogramów, Ronnie odzyskał pewność siebie, powrócił na łono społeczeństwa i znów zaczął wychodzić z domu i prowadzić aktywne życie towarzyskie. Zerwał ze swoimi nałogami i znalazł partnerkę, która podobnie jak on przepadała za zdrowym trybem życia i fitnessem.

To może Cię zainteresować:  Był zmęczony oczekiwaniem na samolot. To, co zrobił na lotnisku, było niesamowite

Ronnie postanowił nie poprzestawać na zmianach, które zaszły w jego życiu. Zapragnął pomagać innym, którzy zmagają się z podobnymi problemami, co on w przeszłości.

Jedynym, co pozostało do naprawienia, była skóra mężczyzny, która wskutek utraty tak wielu kilogramów, straciła jędrność i atrakcyjny wygląd. Na szczęście interwencja lekarzy przyniosła oczekiwane rezultaty.
Zobacz poniższy film i przekonaj się, jak dziś wygląda Ronnie!

Zmotywowany? Czas skończyć z wymówkami!

Źródło: http://yackyack.com

Auto-Spa dla autka
Auto-Spa dla autka
89,99 zł
180,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Profesjonalne i kompleksowe mycie z zewnątrz oraz czyszczenie wewnątrz w pakiecie od 89,99 zł w Auto-Flash (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
22
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz