Home Kategorie Ludzie W przedszkolu zainstalowano kamerę. 30 minut później zarejestrowała straszną scenę!

W przedszkolu zainstalowano kamerę. 30 minut później zarejestrowała straszną scenę!

Każdy kto zostawia dziecko w przedszkolu, liczy na to, że malec będzie tam bezpieczny, spędzi czas wśród rówieśników, dobrze zje i nauczy się czegoś nowego.

Niestety, często bywa zupełnie odwrotnie. W jednym z przedszkoli w Pensylwanii doszło do przerażającej sytuacji. 52-letnia przedszkolanka, Sarah Gable, najwyraźniej średnio nadawała się do takiej pracy.

To może Cię zainteresować:  Udusiła ciężarną kobietę, rozcięła jej brzuch i porwała dziecko. Niedługo zostanie wykonana kara śmierci.

Zniecierpliwiona, zrzuciła 4-letnie dziecko ze schodów. Kiedy tylko zauważyła kamerę, złapała dziecko za rękę i udawała, że nic się nie stało. Zapis z kamery jednak nie pozostawił żadnych złudzeń. Nagranie trafiło na policję.

Obecnie, przedszkolanka czeka na sprawę w sądzie. Czteroletnia dziewczynka wyszła z tego bez większych obrażeń. Kto wie, ile razy powtarzała się podobna sytuacja zanim zainstalowano kamery…

To może Cię zainteresować:  Pili na umór, podczas gdy ich syn leżał u stóp pijanego taty. Ostatecznie oboje stracili przytomność...

Rodzice, upewniajcie się z kim zostaje Wasze dziecko i w jaki sposób jest traktowane!

Źródło: facebook.com

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
17
Smutny
Smutny
66
Zły
Zły
419

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz