Home Kategorie Ludzie Kobieta obcięła swojemu mężowi członka. Zrobiła to, bo nie chciał z nią współżyć

Kobieta obcięła swojemu mężowi członka. Zrobiła to, bo nie chciał z nią współżyć

Facet, który wielokrotnie odmówił seksu swojej żonie, zapłacił najwyższą cenę.

Rita Yadav była wściekła na swojego męża, bo ten stale odmawiał jej współżycia. Zrobiła więc jedyną „rozsądną” rzecz, jaka przyszła jej do głowy. Mężczyzna został zaatakowany kiedy nie był w stanie się bronić. Wpadł w zasadzkę, gdy wychodził spod prysznica.

Kobieta rzuciła się na niego, uderzyła w głowę szlifierką i… pozbawiła męskości. Policji tłumaczyła się tym, że nie uprawiała seksu już od kilku lat, więc z frustracji postanowiła dać mężowi nauczkę.

penis1

Rita twierdziła, że mężczyzna znęcał się nad nią psychicznie. Zamiast po prostu go rzucić, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i pozbawiła męża męskości.

penis2

Źródło: twitter.com

Para często się kłóciła. Małżeństwo nie należało do udanych.

„Zawsze się bałam, że ma romans. Byłam zdesperowana, bo chciałam mieć dzieci, a on mi powiedział, że kocha kogoś innego. Przez lata było to dla mnie torturą i nie mogłam tego dłużej znieść” – powiedziała kobieta.

Członek mężczyzny został odcięty, gdy ten leżał nieprzytomny na podłodze. Następnie, w krytycznym stanie trafił do szpitala. Pięć godzin później, jego penis wrócił na swoje miejsce.

penis3

Wydaje nam się, że mąż zrozumiał co chciała mu przekazać żona. Rita zostanie oskarżona o spowodowanie ciężkich obrażeń z niebezpiecznego narzędzia. Para powinna zdecydowanie zastanowić się nad rozwodem.

Źródło: zambianobserver.com

Wyszczuplanie i usuwanie cellulitu
Wyszczuplanie i usuwanie cellulitu
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet 5 zabiegów na wybranych urządzeniach za 49,99 zł i więcej w Fit Dance Fun Beauty w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
122
Ha ha
Ha ha
471
Wow
Wow
157
Smutny
Smutny
74
Zły
Zły
65

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz