Home Kategorie Poruszające Bezdomny pies znajduje noworodka. To, co dzieje się później, porusza do łez.

Bezdomny pies znajduje noworodka. To, co dzieje się później, porusza do łez.

Raz na jakiś czas publikujemy historie, które potwierdzają tezę, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ta jest jedną z nich.

Na ulicach Argentyny żyje Droga. To nietypowe imię nadali mieszkańcy bezdomnej suni, która codziennie przemierza kilometry w poszukiwaniu pożywienia dla swoich szczeniąt.

piesek-1
Źródło: youtube.com

Pewnego dnia Droga stała się bohaterką niezwykłego zdarzenia. W ciemnej uliczce sunia odnalazła porzucone przez 33-letnią matkę, miesięczne dziecko. Kobieta, która już go nie chciała, pozostawiła niemowlę na pastwę losu.

Kierowana instynktem macierzyńskim droga, chcąc ogrzać zmarznięte dziecko, otuliła je własnym ciałam. Gdyby nie ona, maluch prawdopodobnie nie przeżyłby zimnej, argentyńskiej nocy.

To może Cię zainteresować:  Doberman złapał dziewczynkę za pieluchę i rzucił nią przez całe podwórko! Powód jest szokujący!

piesek-2

Źródło: youtube.com

Gdy następnego dnia Alejandra Griffa usłyszała płacz niemowlęcia, postanowiła sprawdzić, skąd dobiega. To, co zobaczyła wprawiło ją w osłupienie! Porzucone przez matkę dziecko płakało, otulone ciałem Drogi. Kobieta czym prędzej zawiozła je do szpitala, a odnaleziona wkrótce matka została aresztowana.

piesek-3

Źródło: youtube.com

Ta historia przeczy teoriom, mówiącym, że zwierzęta są pozbawione uczuć i emocji. Droga, która pomogła maleństwu w potrzebie, jest prawdziwą bohaterką.

Ty również uważasz, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka? Podziel się tą opowieścią ze znajomymi!

Źródło: youtube.com

Twoja reakcja?

Super
Super
237
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz