Home Kategorie Porady Wielokrotny orgazm nie dotyczy tylko kobiet. Mężczyźni też to potrafią!

Wielokrotny orgazm nie dotyczy tylko kobiet. Mężczyźni też to potrafią!

Wielokrotny orgazm nie dotyczy tylko kobiet. Mężczyźni też to potrafią!

Kilka orgazmów w trakcie jednego stosunku to podobno coś, co mogą osiągnąć jedynie kobiety. Możesz pomyśleć, że to niesprawiedliwe. Na szczęście okazuje się, że panowie również są w stanie to zrobić.

Panowie muszą się jednak trochę postarać. Bez pracy nie ma kołaczy, jak mówi stare porzekadło. Jeśli chcesz osiągnąć kilka orgazmów w trakcie jednego stosunku, musisz się tego nauczyć. Mimo iż pojęcie wielokrotnego orgazmu u mężczyzn wydaje się być pojęciem abstrakcyjnym, naprawdę jest on możliwy.

Panowie! Jeden orgazm nie jest szczytem Waszych możliwości!

orgazm1

Najczęstszym błędem, dla którego wielokrotny orgazm wydaje się być niemożliwy, jest to, że wiąże się go z wytryskiem. Jednak nie jest to takie oczywiste i wiedzieli o tym już Chińczycy 3 tysiące lat temu.

Przede wszystkim, mężczyzna musi „jedynie” nauczyć się opóźniać lub powstrzymać ejakulację. Panowie, którzy posiedli tę sztukę, zdradzają iż „suche orgazmy” są o wiele przyjemniejsze, niż te z wytryskiem. To powinna być dla Was dodatkowa motywacja.

Orgazm znajduje się dokładnie na granicy wytrysku, a nie w jego trakcie. Dlatego też, jeśli odpowiednio się postaracie, będziecie w stanie nad tym zapanować.

orgazm2

Przede wszystkim musicie wsłuchać się we własne ciało. Przestańcie myśleć o tym, jak zaimponować partnerce (ale tylko na chwilę) i skupcie się na odczuciach jakie powstają wewnątrz. Niektórzy mistrzowie tej sztuki radzą, aby uczyć się tej techniki w czasie masturbacji. Wydaje się być to dobre wyjście. Po co niepotrzebnie irytować swoją kobietę?

To może Cię zainteresować:  5-latek zapewnia, że kiedyś był księżną Dianą. „Miałem dwóch synów: Williama i Harry'ego”.

Jeśli będziesz pilnie ćwiczyć, szybko zaczniesz odnajdywać punkt, w którym nie będzie już odwrotu od wytrysku. Najważniejsze jest, aby zatrzymać się bezpośrednio przed nim. Można to uczynić, wykonując kilka bardzo głębokich i powolnych wdechów. Powietrze należy wciągać nosem, a wypuszczać przez usta. To jest pierwszy sposób na to, aby wyjść naprzeciw wielokrotnym orgazmom.

To jednak nie wszystko. Wielu panów nie ma nawet pojęcia o tym, że ma pewien tajemniczy mięsień. Nazywany PC, lub łonowo-guziczny. Jest to męski odpowiednik mięśnia Kegla. Znajduje się on między jądrami, a odbytem i to właśnie on odpowiedzialny jest za wytrysk. Warto nauczyć się go kontrolować, gdyż może się to okazać nieocenione przy zatrzymywaniu wytrysku.

orgazm3

Jak to zrobić? Możesz zacząć w trakcie oddawania moczu. Kiedy będziesz to robić, spróbuj kilka razy zatrzymać strumień. W ten sposób zlokalizujesz ten tajemniczy mięsień bez większego problemu. Kiedy już tego dokonasz, będziesz mógł trenować go w najróżniejszych sytuacjach. Jadąc autobusem, siedząc na wykładach, czy na nudnym spotkaniu. Jeśli uda Ci się go odpowiednio wytrenować, zaciskając go, będziesz w stanie powstrzymać wytrysk.

Zapamiętaj, że zdolność do osiągania wielokrotnych orgazmów tkwi w umiejętnym wsłuchiwaniu się w swoje ciało oraz w oddzieleniu szczytowania od wytrysku.

Źródło: express.co.uk

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz