Home Kategorie Poruszające Posłuchaj „Imagine” Johna Lennona w wykonaniu Pentatonix. Ten cover wzruszy Cię do łez!

Posłuchaj „Imagine” Johna Lennona w wykonaniu Pentatonix. Ten cover wzruszy Cię do łez!

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby utworu „Imagine” Johna Lennona. Zespół Pentatonix prezentuje go w zupełnie nowej, niesamowitej odsłonie.

Cover niesie tak silny ładunek emocji, że nie sposób pozostać wobec niego obojętnym. Głosy muzyków w połączeniu z ponadczasowym, stworzonym przez Johna Lennona tekstem, tworzą przepiękną, wzruszającą całość. Dawno nie słyszeliśmy tak fantastycznego wykonania tego utworu. Każdy powinien posłuchać go choć raz!

penta

Pisząc ten utwór, Lennon inspirował się wyobrażeniem świata, w którym nie istnieje zło i podziały między ludźmi. Piosenka miała swoją premierę w październiku 1971 roku i z miejsca stała się hitem list przebojów. „Imagine” coverowano niezliczoną ilość razy. Wykonujący ten utwór artyści podkreślali, że kluczowy jest dla nich jego przekaz – “Imagine” promuje miłość i pokój. Nie inaczej jest z wersją Pentatatonix.

christianpent

Artyści wykonując najsłynniejszą piosenkę Lennona, trzymają tabliczki z hasłami nawiązującymi do jej przesłania. Niezależnie od tego kim jesteśmy, w co wierzymy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy ludźmi i zasługujemy na szacunek. Tylko wspólnie możemy sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem.

Chcesz usłyszeć „Imagine” w wykonaniu Pentatonix? Poniżej zamieszczamy nagranie utworu. Przygotuj się na duże emocje!

Źródło: Youtube.com

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
28
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz