Home Kategorie Ludzie 20 lat po ataku tygrysa, mężczyzna w końcu zdecydował się pokazać swoją twarz.

20 lat po ataku tygrysa, mężczyzna w końcu zdecydował się pokazać swoją twarz.

Czasami wystarczy tylko chwila, aby nasze życie zmieniło się na zawsze. Tak właśnie było w przypadku Hashmota Ali’ego.

Te kilka sekund dwadzieścia lat wcześniej miało ogromny wpływ na życie mężczyzny. Najgorsze jednak jest to, że był to zwykły przypadek. Przypadek przez, który Hashmot wiele lat spędził w izolacji i odrzuceniu.

Ali mieszka w południowym Bangladeszu. Tamten dzień spędzał jak zwykle, gdy natknął się na tygrysa. Zaznaczyć trzeba, że spotkanie tego kota w rodzinnych stronach mężczyzny nie jest niczym dziwnym. Rzadko jednak zdarza się, aby doszło do interakcji między ludźmi, a zwierzętami. Jest jeszcze mniejsza szansa na to, aby drapieżnik zaatakował.

tygrys1

Źródło: lifebuzz.com

Mężczyzna już niejeden raz widział tygrysa. Tamto spotkanie było jednak najgorszym w jego życiu. Starał się ostrożnie zejść z drogi drapieżnika, jednak nie udało mu się to. Zwierzę było już gotowe do ataku.

To może Cię zainteresować:  Po 7 dniach pracownicy lotniska postanowili otworzyć nieodebraną przez pasażera skrzynkę. To, co zobaczyli w środku przeraziło ich.

Ali ma dzisiaj ponad 40 lat, a od wypadku minęło ponad 20. Jednak pamięta je tak jakby zdarzyło się wczoraj. Tygrys okaleczył go na zawsze. Zwierze wyrwało mu część skóry z ciała i twarzy. Ali głośno krzyczał, przez co zwrócił uwagę rybaków, którzy pracowali w pobliżu.

Mężczyźni szybko odstraszyli tygrysa, ale ten zdążył już poważnie poturbować Ali’ego.

tygrys2

Źródło: lifebuzz.com

Od razu wezwano pomoc, a mężczyzna trafił do szpitala. Tamtejsi lekarze cudem uratowali jego życie, jednak nie byli w stanie naprawić uszkodzeń twarzy. Od tamtego czasu Hashmot ciągle chował twarz, aby nikt jej nie widział.

Ludzie zaczęli traktować go jak wyrzutka. Niektórzy nawet upokarzali. Wszystko to spowodowało, że mężczyzna ma teraz silny lęk społeczny i woli spędzać czas w domu, tam gdzie nikt go nie widzi.  Nie poddaje się jednak i robi co tylko może, aby żyć normalnie.

To może Cię zainteresować:  22 zdjęcia chmur, które wyglądają, jak coś zupełnie innego.

Udało mu się znaleźć żonę i doczekał się nawet dzieci. Ali obawia się jednak o ich przyszłość. Boi się tego, że jego oszpecenie wpłynie negatywnie na ich życie.

tygrys3

Źródło: lifebuzz.com

Mężczyzna marzy o tym, aby poddać się operacji plastycznej, która pomogłaby mu w odzyskaniu normalnego wyglądu.

Źródło: lifebuzz.com

Jazda sportowym autem po torze
Jazda sportowym autem po torze
90,00 zł
99,00 zł
32 dni
do końca oferty!
Przejazd wybranym sportowym autem po torze od 90 zł w Devil-Cars - wiele lokalizacji do wyboru

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
142
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz