Home Kategorie Poruszające Zamknął psa w walizce i wyszedł z mieszkania. To, co stało się później, łamie serce.

Zamknął psa w walizce i wyszedł z mieszkania. To, co stało się później, łamie serce.

Jakiś czas temu na portalu reddit.com, pewien mężczyzna opisał poruszającą historię. Gdy jego żona umierała w szpitalu, postanowił umożliwić jej pożegnanie z ukochanym pupilem.

Lekarze nie dawali jej zbyt wiele czasu, a jedynym sposobem na przemycenie psa do szpitala, było wniesienie go w walizce.

– Rokowania nie pozostawiały wątpliwości – moja żona umierała. Nie mogła jeść i pić, a ból uśmierzały silne środki przeciwbólowe. Mogła jednak mówić i podczas jednej z rozmów poprosiła mnie, abym przyprowadził do szpitala jej psa, z którym chciała się pożegnać. 

Spełnienie jej prośby nie należało do najprostszych, a niepostrzeżone wniesienie do szpitala 50-kilogramowego owczarka australijskiego, graniczyło z cudem. Mężczyzna ukrył psa wewnątrz dużej walizki i szczęśliwie udało mu się przenieść ją obok szpitalnego personelu. Pracownik oddziału wytłumaczył, że w środku znajdują się rekwizyty, które dodadzą jego żonie otuchy i zdopingują ją do walki z chorobą.

– Gdy weszliśmy do środku, moja żona była pogrążona we śnie. Otworzyłem walizkę, a nasz pies wskoczył na jej łóżko i delikatnie położył głowę na jej piersi. Spoglądał jej w oczy i cierpliwie czekał aż jego pani się obudzi. Po 20 minutach żona ocknęła się i jęknęła z bólu.

pies-w-walizce

– Pies, zamiast szczekać, zaczął ją lizać i cichutko jęknął. Zachowywał się tak, jakby doskonale wiedział, że hałas może zaalarmować szpitalny personel. Moja uśmiechnięta żona przez niemal godzinę tuliła swojego pupila. Tej wyjątkowej chwili nie przerwała nawet pielęgniarka, która obiecała zachować sprawę w sekrecie. Widok mojej żony i jej psa, wzruszył ją do łez. 

Po kilku dniach kobieta zmarła, a walizka, w której odwiedził ją ukochany pies, przypomina mężowi o tym wyjątkowym, poruszającym spotkaniu. Symboliczne znaczenie ma ona również dla czworonoga. Gdy mężczyzna korzysta z walizki, pies myśli, że już za chwilę znów spotka się ze swoją panią.

Poruszyła Cię ta historia? Podziel się nią z bliskimi!

Źródło: reddit.com

Groupony na całe menu
Groupony na całe menu
6,00 zł
10,00 zł
Oferta zakończona!
Polska kuchnia: 7,50 zł za groupon wart 10 zł i więcej do wydania na całe menu w Bistro 14 w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
18
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
115
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz