Home Kategorie Ludzie Lekarz wyciągnął z policzka dziecka coś, co wprawiło go w osłupienie. Nie mógł uwierzyć własnym oczom!

Lekarz wyciągnął z policzka dziecka coś, co wprawiło go w osłupienie. Nie mógł uwierzyć własnym oczom!

Aaron i Emma Washington zauważyli pewnego dnia, że na policzku ich 7-miesięcznej córki pojawiła się mała, czerwona krostka.

Początkowo rodzice nie zwrócili na nią większej uwagi, jednak zaczęła robić się coraz większa. Dotarło do nich, że może być to coś poważnego i postanowili zabrać dziecko do lekarza. Krostka, która na początku była niewielka, miała już rozmiar piłki do golfa. Wszystko przez opuchliznę, która powstała dookoła.

pioro1

Kiedy dotarli na miejsce, lekarz wyznał, że nigdy nie widział czegoś takiego. Stwierdził jednak, że jest to zwyczajna infekcja i przepisał antybiotyk. Następnego dnia przekonał się, że jest to coś znacznie poważniejszego.

To może Cię zainteresować:  Matka w desperacji szuka przeszczepu podczas gdy jej córka umiera. Pomóż nam wspomóc ją.

Opuchlizna nie przestawała rosnąć, dlatego rodzice ponownie zabrali córeczkę do szpitala. Gdy lekarz znów zbadał dziecko, zauważył, że na guzie znajduje się mały, biały punkcik. Kiedy go dotknął, dostrzegł, że jest on nienaturalnie twardy.

Złapał go szczypcami i wyciągnął. Nie mógł uwierzyć własnym oczom.

pioro2

W środku znajdowało się piórko. Lekarze i rodzice nie byli w stanie wytłumaczyć jakim cudem znalazło się ono w takim miejscu. Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że dziewczynka po prostu włożyła je do buzi, a ono przebiło policzek od środka.

To może Cię zainteresować:  Bezradna 2-letnia dziewczynka zmarła z głodu w mieszkaniu. Jej matka w tym czasie tańczyła za pieniądze.

Ponieważ organizm nie był w stanie sobie poradzić z niechcianym elementem w żaden sposób, próbował usunąć go przez skórę. Na szczęście, opuchlizna zaczęła natychmiast zmniejszać się, a ostatecznie w tym miejscu została mała ranka.

pioro3

Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu. Pamiętajcie, aby cały czas uważać na swoje maluchy.

Źródło: youtube.com

Polsko-amerykańskie rodeo smaków
Polsko-amerykańskie rodeo smaków
99,99 zł
134,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Polsko-amerykańskie rodeo smaków: uczta dla 2 osób od 99,99 zł i więcej w restauracji Polskie Ranczo

Twoja reakcja?

Super
Super
85
Ha ha
Ha ha
41
Wow
Wow
646
Smutny
Smutny
285
Zły
Zły
53

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz