Home Kategorie Ludzie Nastolatki robiły zdjęcia na torach. Na jednym z nich uchwyciły swojego mordercę.

Nastolatki robiły zdjęcia na torach. Na jednym z nich uchwyciły swojego mordercę.

14-letnia Liberty German oraz 13-letnia Abigail Williams zostały zamordowane, gdy postanowiły wybrać się na spacer wzdłuż torów w okolicach Delphi w Indianie.

Bardzo prawdopodobne, że morderca nigdy nie zostałby odnaleziony, ale policjanci na miejscu zabezpieczyli telefon jednej z nastolatek, na którym znaleźli kluczowy dowód.

mord1

W telefonie Liberty odkryto nagranie z tego feralnego dnia. Nastolatka była na tyle świadoma, że włączyła nagrywanie, mimo iż zdawała sobie sprawę z tego, jak skończy się to spotkanie. Na filmie wyraźnie słychać jak mężczyzna mówi: „W dół ze wzgórza”.

Policjanci odnaleźli też sporo filmów i zdjęć sprzed zabójstwa. Dziewczyny robiły zdjęcia około kilometr od miejsca, w którym zostały zabite. Na jednej fotografii widać w oddali mężczyznę. Udało się powiększyć zdjęcie i dosyć wyraźnie widać na nim sylwetkę pewnej osoby.

To może Cię zainteresować:  W Sejmie wybuchła awantura po filmie Sekielskiego. Kaczyńskiemu wręczono dziecięce buciki.

Policja oczywiście nie ma pewności, że jest to morderca, ale muszą sprawdzić każdy możliwy trop.

mord2

Wszyscy są mocno poruszeni tym co zrobiła nastolatka. Ostatkiem sił włączyła telefon, w nadziei, że będzie to trop dla policji. Sierżant Tony Slocum powiedział:

„Bez wątpienia Liberty German jest bohaterką. Nie ma wątpliwości, w jakim celu to zrobiła. Jesteśmy jej wdzięczni i zrobimy wszystko, aby złapać mordercę. Jeśli to oglądasz, możesz być pewien, że niedługo Cię złapiemy i zapłacisz za to.”

mord3

W trakcie konferencji prasowej, śledczy podkreślali, że sprawdzają każdy trop i są coraz bliżej złapania sprawcy. Mamy nadzieję, że winny tej zbrodni zostanie szybko schwytany.

mord4

Źródło: fox32chicago.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
38
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz