Home Kategorie Ludzie Młoda matka decyduje się na aborcję. Kiedy lekarz wyciąga dziecko, słyszy cichy płacz.

Młoda matka decyduje się na aborcję. Kiedy lekarz wyciąga dziecko, słyszy cichy płacz.

Młoda matka decyduje się na aborcję. Kiedy lekarz wyciąga dziecko, słyszy cichy płacz.

Matka Melissy miała zaledwie 19 lat, gdy zaszła w ciążę. Od samego początku twierdziła, że nie chce dziecka, ale zdecydowała się na aborcję dopiero w 8 miesiącu.

Uważała, że nie jest gotowa na tak wielką odpowiedzialność. Umówiła się na wizytę i udała do szpitala. Tam miał zostać przeprowadzony zabieg usunięcia ciąży. Na miejscu, lekarze dokładnie wytłumaczyli dziewczynie na czym będzie polegać operacja, jakie jest ryzyko i przystąpili do działania.

Dokonali wlewu z soli fizjologicznej. Ta metoda polega na wstrzyknięciu roztworu soli z toksynami do wód płodowych. Pięć dni później lekarze wykonują cesarskie cięcie i wyciągają martwe dziecko.

aborcja1

Źródło: youtube.com

Jednak okazało się, ze Melissa bardzo chciała żyć. Kiedy lekarz zaczął operację, wyciągnął martwe dziecko i podał pielęgniarce. Ona dokonała szokującego odkrycia… Usłyszała cichy, stłumiony płacz. Jak się okazało, dziecko nie umarło.

Melissa trafiła do inkubatora, a matka zrzekła się do niej praw. Niemal od razu pojawili się ludzie, którzy pokochali maleństwo całym sercem.

aborcja2

Źródło: youtube.com

Dziewczyna dowiedziała się całej prawdy dopiero mając 14 lat. Była zdruzgotana i nie wiedziała co powinna myśleć. Przeżyła szok. Była pełna złości, żalu i smutku. Wtedy też adopcyjna matka Melissy wyznała, że pokochała ją od pierwszego wejrzenia.

Walka i wola życia były tym razem silniejsze nawet od zaplanowanej śmierci.

Źródło: youtube.com

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
109
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
38
Smutny
Smutny
410
Zły
Zły
81

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz