Home Kategorie Ludzie 12-latka popełniła samobójstwo. Wszystko było transmitowane na jednym z portali społecznościowych.

12-latka popełniła samobójstwo. Wszystko było transmitowane na jednym z portali społecznościowych.

Samobójstwo to druga najczęstsza przyczyna zgonów ludzi w wieku od 10 do 24 lat.

Niestety, ale młodzi ludzie często za łatwo poddają się stresowi oraz presji otoczenia i popadają w depresję. Często czują się bezradni i szybko rozważają skrajne rozwiązania.

Pamiętajmy o tym, że zanim człowiek postanowi się zabić, widoczne są znaki, które mogą nam wskazać, że coś jest nie tak.

  • Agresja, wrogość, złość
  • Rozdawanie rzeczy osobistych
  • Pisanie listów samobójczych
  • Mówienie o tym, jak ciężkie jest życie
  • Brak zainteresowania tym, co dzieje się dookoła
  • Nadużywanie narkotyków, alkoholu lub innych środków farmakologicznych
  • Zachowanie wskazujące na odczuwanie odrzucenia, upokorzenia, beznadziejności oraz izolacji

Nigdy nie jest za późno, aby uratować czyjeś życie. Zawsze jest szansa, dopóki bije serce takiej osoby. Nie zawsze jednak się to udaje…

Niestety, ale Katelyn Nicole Davis nie miała nikogo, kto mógłby jej pomóc. Wręcz przeciwnie jej samobójstwo było transmitowane w mediach społecznościowych.

sam1

Prawdopodobnie do tej pory nie udało się usunąć z sieci tego nagrania i zapobiec jego powielaniu. Znalazło się ono na wielu stronach internetowych, między innymi Facebooku i Youtube. Drugi z wymienionych portali usunął go dość szybko ze względu na drastyczne treści. Na pierwszym jednak, według relacji świadków, filmik znajdował się około 2 tygodni.

Dopiero po tym czasie zaczęto usuwać go z różnych profili. Niestety, ale spora część młodzieży brytyjskiej i nie tylko brytyjskiej zdążyła go zobaczyć.

sam2

Młodzi ludzie często zmagają się z depresją. Katelyn również miała z tym problem. Na swoim profilu na YouTube umieściła film, pod tytułem „Do wszystkich zmagających się z depresją”.

sam3

27 grudnia 2016 roku, Katelyb wyjawiła co zrobił jej ojczym. Dziewczyna nie była w stanie o tym zapomnieć. 

„On znęcał się nade mną fizycznie, psychicznie oraz werbalnie. Bił mnie swoim skórzanym paskiem z metalowymi elementami, tak aby mieć pewność, że to właśnie one odbiją się na mojej skórze. Raz uderzył mnie tak mocno, że moje ramię zaczęło krwawić. On nawet… próbował mnie zgwałcić…”

sam4

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
127
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz