Home Kategorie Ludzie Przez błąd popełniony na Facebooku, ta rodzina straciła wszystko

Przez błąd popełniony na Facebooku, ta rodzina straciła wszystko

Po tym jak Mark Higgins dostał awans, wraz ze swoją żoną Becky Szenk, postanowili przeprowadzić się bliżej nowego miejsca pracy mężczyzny. Nie przewidzieli, że w dniu przeprowadzki stracą wszystko…

Mieszkającej w Wielkiej Brytanii parze, niedawno urodziło się dziecko. W nowym domu, na noworodka czekał już specjalnie przygotowany pokoik. Wszystko układało się doskonale, aż do pewnego momentu. To, co spotkało Marka i Becky, może zdarzyć się każdego dnia!

Tuż przed planowaną przeprowadzką, Becky zajęła się poszukiwaniem profesjonalnej ekipy, która pomóc miała. przewiezieniu rzeczy. Na Facebooku znalazła firmę, która spełniała jej wymagania – profil po brzegi wypełniały zdjęcia i pozytywne rekomendacje. To nimi sugerowała się Becky, gdy podejmowała ostateczną decyzję. Wkrótce miała się przekonać, jak wielki popełnia błąd.

To może Cię zainteresować:  Fałszywy SMS może ściągnąć Ci pieniądze z konta! Ostrzeż swoich znajomych

114906952211

Źródło: Facebook 

Pierwsze wrażenia Becky i jej męża, były bardzo pozytywne. Do ich domu przyjechali dwaj mężczyźni, którzy w zaledwie 45 minut opróżnili całe mieszkanie! Byli grzeczni, profesjonalni i pomocni – ich zachowanie nie budziło najmniejszych obaw! Pełną ciężarówką mężczyźni odjechali w kierunku nowego mieszkania pary. Niestety, nigdy do niego nie dotarli.

214906952210

Źródło: Twitter

W ten sposób Mark i Becky stracili cały swój dobytek. Przepadły ich meble, dokumenty, ubrania, rodzinne pamiątki, zabawki. Wszystko, co mieli, zniknęło.

To może Cię zainteresować:  Dawid Kubacki wziął wczoraj ślub. Jego wybranka postawiła na klasyczną suknię.

– Ubrania i meble możemy kupić nowe. Niestety, nasze zdjęcia z dzieciństwa i wspomnienia, przepadły na zawsze. Nigdy ich nie odzyskamy, a przecież nie kupimy ich w sklepie. 

Historia Marka i Becky nie jest odosobniona, a ofiar podobnych kradzieży jest więcej.

Nie chcesz, by podobne zdarzenie spotkało Twoich bliskich? Udostępnij im ten artykuł!

Fotoobraz na płótnie różne formaty
Fotoobraz na płótnie różne formaty
20,00 zł
11 dni
do końca oferty!
Fotoobraz z Twoim zdjęciem na płótnie Canvas w różnych formatach od 20zł na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
46
Ha ha
Ha ha
60
Wow
Wow
103
Smutny
Smutny
891
Zły
Zły
999

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz