Home Kategorie Porady 14 powodów, które pokazują, że połykanie spermy przez kobietę może mieć zbawienny wpływ

14 powodów, które pokazują, że połykanie spermy przez kobietę może mieć zbawienny wpływ

Stale staramy się poruszać takie tematy, o których niekoniecznie rozmawiasz ze znajomymi. Nie oceniamy. Przedstawiamy fakty, które mają potwierdzenie w nauce.

Tym razem mowa będzie o spermie i o tym jaki wpływ ma ona na zdrowie oraz samopoczucie kobiet.

sperma1

Źródło: giphy.com

#1. Działa antydepresyjnie

Na State University of New York przeprowadzono badanie, które wykazało, że nasienie działa jak środek antydepresyjny. Przy regularnym „stosowaniu” spermy, kobiety o wiele rzadziej miewają myśli samobójcze. Nasienie zawiera tyreotropinę i serotoninę, które bardzo dobrze radzą sobie w zwalczaniu depresji i lęków.

#2. Sen

W spermie znajdziemy również melatoninę. Jest to hormon wytwarzany przez gruczoły szyszynkowe. Dzięki niemu znikają problemy z zasypianiem.

#3. Witaminy

W nasieniu jest też mnóstwo witamin. Wapń, magnez, potas, cynk, witamina C, B12 i kwas mlekowy. Połykaj spermę, a będziesz o wiele zdrowsza!

sperma2

Źródło: giphy.com

#4. Ciśnienie krwi

Holenderscy badacze udowodnili, że połykanie nasienia w trakcie seksu oralnego ma bardzo dobry wpływ na serce. Okazało się, że opóźnia ona stany przedzawałowe i obniża ciśnienie krwi. 

#5. Rak prostaty

Badanie, które ukazało się w czasopiśmie American Medical Association pokazało, że częste wytryski zmniejszają możliwość wystąpienia raka prostaty.

sperma3

Źródło: giphy.com

#6. Nie tylko rozpala, ale i gasi… ogień

Naukowcy z Politechniki Turyńskiej dowiedli, że DNA w spermie ryb nie pali się w ogniu. Zespół badaczy pracuje nad tym, aby przenieść ten schemat do materiałów zmniejszających palność. Może nie ma to związku z ludzką spermą, ale fakt jest taki, że naukowcy zaczęli pracować nad tym, aby i ono zostało zbadane pod kątem palności.

#7. Uzębienie

Tego chyba nikt z Was się nie spodziewał. W nasieniu znajduje się cynk i wapń, które zapobiegają rozwojowi próchnicy zębów.

sperma4

Źródło: giphy.com 

Wyszczuplający masaż endodermiczny
Wyszczuplający masaż endodermiczny
89,99 zł
240,00 zł
90 dni
do końca oferty!
6 zabiegów masażu endodermicznego za 89,99 zł i więcej w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
456
Ha ha
Ha ha
300
Wow
Wow
127
Smutny
Smutny
33
Zły
Zły
63

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz