Home Kategorie Poruszające Mąż odszedł od niej, gdy była w 36 tygodniu ciąży. Zobacz, co znalazła, gdy otworzyła piekarnik!

Mąż odszedł od niej, gdy była w 36 tygodniu ciąży. Zobacz, co znalazła, gdy otworzyła piekarnik!

Amanda była przeszczęśliwa – po trzech latach starań, nareszcie zaszła w upragnioną ciążę i wraz z mężem, przygotowywali się na powitanie nowego członka rodziny. Niespodziewanie, świat kobiety runął.

Para miała wkrótce zamieszkać w nowym domu. Nic nie zwiastowało zbliżającej się katastrofy.

amanda1-622x327-2

Tuż po przeprowadzce, gdy Amanda była już w 36 tygodniu ciąży, jej mąż postanowił od niej odejść. Oświadczył, że ich małżeństwo nie ma sensu i spakował walizki.

Kobieta była wstrząśnięta. Wyznała:

To był dla mnie grom z jasnego nieba. Mieliśmy tyle wspólnych planów! Bardzo to przeżyłam. 

amanda2-622x327

Mąż pozostawił ciężarną Amandę w fatalnej sytuacji finansowej. Gdy brała kredyt na kupno i renowację domu, nie wiedziała, że będzie musiała spłacać go całkiem sama.

Największym marzeniem Amandy było wychowanie syna w domu, który dla niego kupiła. Choć bardzo pragnęła w nim zostać, wydawało się, że to nierealne.

amanda3-622x327

Jej smutna historia dotarła do pewnego dziennikarza z telewizji w Sydney. Mężczyzna zaprosił ją do studia, by swoimi doświadczeniami podzieliła się z widzami.

Ich reakcja była niesamowita!

cosasbebe-622x292

Niedługo potem, poproszono ją o kolejny występ przed kamerą. Otwierając drzwi ekipie telewizyjnej, Amanda nie miała pojęcia, jaki jest cel tej wizyty. Gdy kamerzysta zapytał ją o zgodę na nagrywanie wnętrza, po chwili kobieta dowiedziała się, o co chodzi. To, co się wydarzyło, wzruszyło ją do łez!

Dziennikarz, prezentując kolejne pomieszczenia, przekazał Amandzie cudowną wiadomość: w prezencie ofiarowana została jej dostawa żywności przez 3 miesiąca, pełna wyprawka dla maleństwa i 6 miesięcy bezpłatnej usługi sprzątania domu.

amanda-622x354

 To nie koniec – w piekarniku czekał na nią kolejny prezent! Okazało się, że widzowie zebrali aż 10 tysięcy dolarów, by kobieta mogła spłacić kredyt i wraz z synkiem mieszkać w domu, którego tak bardzo nie chciała opuszczać.

Dzięki ich wsparciu, Amanda wreszcie przestanie się martwić, a najbliższe tygodnie poświęci sobie i swojemu nowo narodzonemu maleństwu.

Obejrzyj filmik, w którym Amanda opowiada o tym, co ją spotkało:

Wzruszyła Cię ta historia? Podziel się nią z przyjaciółmi!

Źródło: Youtube

Ozonowanie klimatyzacji i więcej
Ozonowanie klimatyzacji i więcej
29,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Ozonowanie klimatyzacji (29,99 zł) z napełnieniem (od 89,99 zł) i więcej w ProfiAuto Serwis Mati-Trans w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
3231
Ha ha
Ha ha
110
Wow
Wow
365
Smutny
Smutny
431
Zły
Zły
132

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz