Home Kategorie Ludzie Ten 4-latek został brutalnie zgwałcony przez swojego ojczyma. Niestety, to nie koniec jego gehenny.

Ten 4-latek został brutalnie zgwałcony przez swojego ojczyma. Niestety, to nie koniec jego gehenny.

Nigdy nie zrozumiemy, co kieruje człowiekiem, który krzywdzi małe, bezbronne dziecko. Niestety, doniesień o podobnych przestępstwach, jest coraz więcej…

Gdy ofiarą przemocy pada dziecko, zastanawiamy się, jak mogliśmy jej zapobiec. Czy nic nie zapowiadało zbliżającej się tragedii? Czy nie przeoczyliśmy jego łez i cierpienia? Niestety, niektórzy świadomie ignorują niepokojące sygnały.

4-letni Bentley stał się ofiarą brutalnej napaści. Partner jego matki zgwałcił go i konającego pozostawił bez żadnej pomocy. Pozbawiony jakichkolwiek wyrzutów sumienia 20-latek, okazał się prawdziwym, niebezpiecznym potworem.

1-16

Bentley miał zaledwie 4 lata…

Jak podają media, do zdarzenia doszło 21 marca 2017 roku, w jednym z hoteli w Pensylwanii, gdy chłopiec przebywał pod opieką mężczyzny.

2-13

Czyn, którego dopuścił się Lambing sprawił, że chłopiec znalazł się w bardzo poważnym stanie. W obawie przed konsekwencjami mężczyzna nie wezwał pogotowia. Zamiast po pomoc, zadzwonił do swojej matki, Kristen Herold. Ta poradziła mu, by zawiózł malca do domu swojego ojca.

To może Cię zainteresować:  Zmarło drugie dziecko z pięcioraczków. Znany jest stan pozostałych.

Niestety, bynajmniej nie po to, by udzielić Bentley’owi pomocy…

4-10-662x344

Na ratunek chłopcu przybyli policjanci, którzy dostali wezwanie do nieprzytomnego dziecka w jednym z samochodów przy Renaissance Drive w Butler. Właścicielką pojazdu była Kristen Herold.

Niestety, pomoc nadeszła za późno. Bentley wykrwawił się tuż po tym, jak przywieziono go do szpitala.

3-14-662x372

Lambing oskarżony został o gwałt na dziecku oraz morderstwo. Odpowiedzialności nie uniknie również jego matka, która odpowiadać będzie za nieudzielenie Bentley’owi pomocy, a także pomoc w ucieczce i ukrywanie swojego syna.

To może Cię zainteresować:  Zasłonił 4-latce oczy krawatem i wykorzystał ją. Współwięzień nie miał dla niego litości.

Zarzutów do tej pory nie usłyszała matka chłopca, Mackenzie Peters, która w czasie zdarzenia przebywała w pracy. Para ma jeszcze jednego, 4-miesięcznego synka.

5-8

Lambing był karany w przeszłości. W dniu poprzedzającym tę straszliwą zbrodnię, mężczyzna nie stawił się na sądowej rozprawie dotyczącej terroryzmu i włamań.

Richard Goldinger, prokurator zaangażowany w sprawę zabójstwa Bentleya, najprawdopodobniej zażąda kary śmierci.

Czy tragedii chłopca można było uniknąć? Wierzymy, że tak. Wystarczyłoby, że matka Lambinga udzieliłaby Bentley’owi pomocy. Niestety, postąpiła inaczej…

Źródło: relayhero.com

Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
Wybrany masaż: 30 lub 60 minut
44,99 zł
90,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 44,99 zł w Studiu Masażu Michał Welter w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
202
Zły
Zły
472

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz