Home Kategorie Sztuka Ten utwór zapewne słyszałeś nie raz. To jak wykonał go ten mężczyzna, jest nieprawdopodobne!

Ten utwór zapewne słyszałeś nie raz. To jak wykonał go ten mężczyzna, jest nieprawdopodobne!

Utwór “The Prayer” nie należy do najłatwiejszych – by go wykonać niezbędny jest wokalistka i wokalistka. Istnieje jednak muzyk, który doskonale radzi sobie sam zarówno z męskimi, jak i żeńskimi częściami.

Marcelito Pomoy, bo o nim mowa, to jeden z niewielu muzyków, którzy potrafią śpiewać tenorem i sopranem. Na jak wiele go stać, pokazał wykonując utwór “The Prayer” (co w języku polskim oznacza modlitwę).

the-prayer-cover2x

Rozwój muzycznego talentu i umiejętności, Pomoy zawdzięcza przyszywanemu ojcu – policjantowi, który zaadoptował go wraz z siostrą, gdy artysta był jeszcze dzieckiem.

Marcelito, gdy odkrył, że posiada dar śpiewania zarówno w wysokiej, jak i niskiej tonacji, zdecydował się na występ w filipińskim “Mam Talent”. Wykonanie, w które włożył całe swoje serce oczarowało jego rodaków i zapewniło mu wygraną drugiej edycji programu.

the-prayer-cover3x

Wygrana otworzyła przed Marcelito drzwi do wielkiej kariery. Muzyk wydał dwa albumy, dzięki którym stał się sławny na całym świecie. Spotkał się także ze swoimi biologicznymi rodzicami.

Posłuchaj „Modlitwy” w wykonaniu Marcelito poniżej, a jeśli jego talent zachwyci Cię tak jak nas, udostępnij to nagranie znajomym!

Źródło: Youtube

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
19,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
310
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
40
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz